Yazılım Hizmetleri

Yazılım Hizmetleri

Yazılım Hizmetleri günümüzde, bilişim teknolojileri ve yazılım alanlarında yapılan işleri insandan bağımsız hale getiren yazılım, firmaların bilgiyi iyi yönetebilmesi için gerekli olan araçlardandır. Kağıdı, kalemi bir kenara bırakmak ve kalabalık evraklardan kurtulmak için firmalar yazılımları tercih etmektedir.

 YAZILIM SCRİPT YAZDIRMAK İSTİYORUM

 

 Nanomedya Reklam ve Tanıtım Hizmetleri olarak işletmelerinizin ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Siz ihtiyacınız olan web sitesi yazılımını bizlere söylüyorsunuz biz sıfırdan sizlere özel yazılımcı ekibimiz ile kodluyoruz. Ortalama 1 Ay içerisinde sistemin kodlama kısmını bitirmiş oluyoruz. İhtiyaçlarınızın kolaylık ve zorluk oranına göre bu süre kısalabilir de uzayabilir'de bunu projeyi çizerken oturup birlikte karar vereceğiz. Mümkün olan en kısa sürede işlemlerimizi bitirmiş olacağız. Script Tamamlandıktan sonra web tasarım işlemlerine geçilerek kodlanan yazılım giydirme işlemleri 'de ortalama 10-15 gün sürmektedir.

ÖZEL YAZILIMIN FAYDASI NEDİR?

 

Özel yazılımın faydası işletmelerin kurumsal kimlik adına diğer sitelerden farklı olarak tasarlandığı ve kodlandığı için kendisine özgü bir içerik olacaktır. Google'nin en çok sevdiği şeylerden birsii özgün tasarım, özgün kodlamadır. Google sizi daha kolay fark edecek ve daha çok ön planda olacaksınız. Ayrıca rakiplerinizden farklı olarak farklı bir konsept ile tamamen bağımsız özel bir yazılıma sahip olacaksınız. 

Bu özel yazılımınızın bitmesi ile birlikte SEO paketlerimizi alarak ihtiyacınız olan google'deki arama sonuçlarında üst sıralarda yer alabilir, Setörünüzdeki liderliği ele alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğinizde Google Adwords, SEO, Sosyal Medya Yönetimi, My Business firma kaydı, Arama motorlarına kayıt gibi çalışmalara ek paketler alarak zirveye çıkabilirsiniz.

 

8 10
© Nano Medya. 2018 tüm hakları saklıdır.
A: Turgut Özal Mh. Umay Sitesi B-Blok No:4 Yenimahalle/ANKARA
T: 0532 720 32 25
E: info@nanomedya.com.tr
instagram
Facebook
Twitter
Google +
Linkedin
Nano Medya