• Web Tasarım
  • responsive
  • Slider Genel

Ankara Web Tasarım

Ankara web tasarım ajansı olarak kurumsal web tasarım ve bireysel web tasarımlarınızı en profesyonel şekilde kodlayarak tamamen özel bir yazılım kullanarak SEO altyapısına uyumlu, Responsive mobil uyumlu tasarımlarımız ile harikalar yaratıyoruz.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarımı firmalara özel konsept tasarımlarımız mevcuttur. Her firmaya özel bireysel tasarım yapmaktayız. Profesyonel web tasarımlarımız ile arama motorlarında üst sıralarda yer almaya hazır mısınız? Nasıl mı? Web tasarımlarımız eşsiz , kaliteli ve profesyonelce kodlanmış bir algoritmaya sahiptir. Google kopya içeriği, kopya tasarımı sevmez. Wordpress tarzı siteler genelde birbirinin kopya tasarım içeriğine sahiptir. Kolay kolay hiç kimse özel bir tasarım yaptırmaz. Dolayısı ile google bu içerikleri kopya olarak görmektedir. Bizim tasarladığımız web tasarım yazılımlarımızda kesinlikle hiçbir site birbirinin aynısı değildir. Tamamı ile sistem olarak aynı fakat tasarım olarak %100 değişkendir.

Markamı Google'de tanıtmak istiyorum

Markanızı google üzerinden tanıtmak , işletmenizin google'de kaydını yapmak istiyorsunuz fakat nasıl olacağını bilmiyor musunuz? Firmamız web tasarım müşterilerimize özel hiçbir ek ücret almadan my busines (Benim işletmem) kaydınızı ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Google'de Başarılı Olmak İstediğiniz Kelimeler İçin SEO Çalışmaları

Ankara Seo Ajansı olarak web tasarım projelerini bize yaptıran müşterilerimize özel SEO çalışmaları indirimli olarak gerçekleştirmekteyiz. SEO çalışmaları biliyorsunuz ki kötü niyetli kişiler tarafından yapıldığında sitenizin filtreye girme olasılığı yüksektir. Otoritesi yüksek puanlara sahip olan web sitelerinden tanıtım yazıları, makaleler, backlink çalışmaları ve footer link çalışmaları ile google'de yükselebilirsiniz. Firmamız Seo Alanındaki eksikliğinizi gidermeniz konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Sosyal Medya Yönetimi Ankara

Sosyal Medya Hesaplarınızı  Ankara Web Tasarım Ajansı olarak kontrol,yönetim, içerik girilmesi, tanıtım ve takipçi kazandırma işlemlerinizde sizlere yardımcı olmaktayız. Organik takipçi kazanma , Bölgesel olarak takipçi kazana ve beğeni işlemleri için firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Referanslarımız bölümünden bizi tercih eden mutlu müşteri potansiyelimize erişebilirsiniz.  

E-Ticaret SEO Paketlerimizi İncelediniz mi?

Nanoshop yazılımı ile online e-ticaret paketlerinde yeni bir dönem başlatıyoruz. Mevcut olan E-ticaret sitelerinizden şikayetçi misiniz? Sınırlarınızı çok mu zorluyor? Çok ciddi bütçeler mi harcıyorsunuz? Aylık yenileme ücretleri aldığınız paket ücretleri ile hemen hemen aynı mı? üzülmeyin !. Nanoshop yazılımı tam size göre. Basit paktetlerden profesyonel paketlere kadar 1500 TL 'den başlayan fiyatlarla e-ticaret sitesi sahibi olabilirsiniz. Blog, Ürün ekleme o kadar basit ki ; Üstelik Türkiye'nin en gelişmiş yazılımı Google GO dili ile yazılmış e-ticaret paketleri ni içeren bir platform. Bu yazılım Bütün E-ticaret sitelerinin üstünde olmaya aday bir yazılım. Gün geçtikçe yazılımımızı daha da profesyonel hale getirmek için ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Siz halen yenileme ücreti mi ödüyorsunuz? Gelin Nanoshop yazılımı ile İyzico entegrasyonu ile anında evrak derdi olmadan bankadan pos alma derdi olmadan direk e-ticaret sitenizi kullanmaya başlayın.

Ok
Referanslar
Hawk Plant
Tuzo
Pervak
Ataköy Konutları
Hak-Pa Mangal Kömürü Toptan
Yüz On Bir
Kavsaş
Şavaktan
Köy-Tav
MadAme Pink
Nanomedya Footer Logo
Yenilik ve kampanyalarımızı sosyal medya aracılığıyla takip edebilirsiniz.
instagramFacebookTwitterGoogle +Linkedin
Hizmet Bölgelerimiz
AnkaraAnkara
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr
© Nano Medya. 2018 tüm hakları saklıdır.