Alexa Trafigi Nasıl Yükseltilir?

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Alexa Trafigi Nasıl Yükseltilir?
Alexa'da yükselmek çok önemli mi? google sıralamalarındaki etkisi nedir? bu makalemizde birlikte inceleyeceğiz.

Alexa Trafigi Nasıl Yükseltilir?

Alexa trafiği yükseltmek için öncelikle backlink sayılarının artması gerekmektedir. Google üzerinden aramaların artması web sitenizdeki makale sayılarının artması ve dolaylı yoldan hit almanız 'da artacağından ve sonuçlar organik olduğundan google sıralamanız ve Alexa sıralamanızda yükselmeler meydana gelecektir. Alexa Tolbar programı yükleyerek google chrome eklentisine web sitenizin alexa durumunu takip edebilirsiniz.

Google Alexa Sıralamasını Dikkate Alıyor mu?

Google alexa sıralamasını dikakte alıyormu almıyor mu? bu konu hakkında çeşitli makaleler mevcut ama biz dikakte aldığını düşünüyoruz halen internet üzerinde çeşitli alexa yükseltme grupları mevcut. Yoğun hit alımları sayesinde google de ve makaleler de sıralamalarda yükseltme çalışmaları yapıldığı bir gerçek.

Google Alexa Sıralamamızı yükseltiyor musunuz?

Evet böyle çalışmalarımız mevcut. Seo paketlerini satın alırken ekstra olarak bu konu hakkında bizlerle görüşebilirsiniz. Düzenli olarak web sitenize hit çalışmaları gönderebiliyoruz. 

Web Tasarım Paketlerimizi İnceleyin

Web Tasarım paketlerimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz. Kurumsal Web Tasarım alanında önde gelen firmalardan biriyiz. Ankara web tasarım firması olarak sizlere en iyi webtasarımı ve sosyal içeriği sizlerle paylaşmaktan mutlulu duyarız.

23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr