E Ticaret Siteleri İçin Önemli Anahtar Kelimeler Nelerdir

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
E Ticaret Siteleri İçin Önemli Anahtar Kelimeler Nelerdir
E-ticaret siteleri için önemli anahtar kelimeler nasıl tesbit edilir?, SEO E-ticaret de önemi nedir?

 

E Ticaret Siteleri İçin Önemli Anahtar Kelimeler Nelerdir

E ticaret siteleri için önemli anahtar kelimeler, uzmanlıkla seçilmeli ve her firmanın özelliklerine, hizmet seçeneklerine göre belirlenmelidir. Marka çalışması ve kurumsal web tasarımı, anahtar kelime seçimleri için ilk temeller arasında yer alır.

Anahtar Kelime Seçimleri Nasıl Olmalıdır?
E-ticaretin en önemli faktörü SEO yazılımladır. Arama motoru optimizasyonu ile hedef kitleye ilk sıradan ulaşmak, ideal anahtar kelime seçimleriyle sağlanır. Defalarca veya çok sayıda anahtar kelime kullanmak, web sitesinin yükselişini sağlamazken, doğru, profesyonel ve nitelikli kelime seçimi yapmak, doğru oranda kullanmak sitenin spam olarak algılanmamasını ve gerçek değerlerde yükselmesini sağlar.

Anahtar Kelime Seçimlerinde Ücretsiz Araçlar

Ankara seo ajansı çalışmalarında, tarayıcıların önerdiği ücretsiz araçlar kullanılmaktadır. Web sitelerine anahtar kelime seçimleri sağlayan web araçları şu şekildedir;

·         Google AdWordsKeyword Planner

 Google Anahtar Kelime Planlayıcı, e-ticaret sektöründe ve seo uygulamalarında sıklıkla kullanılan yöntemlerden biridir. Hedef kitle, ülke, sektör gibi etmenlere göre filtreleme yaparak, kolaylaştırıcı anahtar kelime seçimi sağlar.

·         Übersuggest

Web tasarım, e-ticaret ve seo sistemlerinde kullanılan akıllı araç Übersuggest, aranan her harf için Google Suggest önerilerini tarar. Anahtar kelime planlamalarında ortalama 100 kadar sonuç sıralar.

·         SEO Chat Suggestion Keyword Finder

Belirlenen anahtar kelimeler üzerinden, daha derin ve kapsamlı arama yaparak işe yarayacak kelimeleri sunar.

·         Screaming Frog SEO Spider

Ücretsiz sürümüyle 500’e kadar siteyi tarayarak anahtar kelime önerileri sunar. Ankara web tasarım hizmetleri, anahtar kelime seçimlerinde kullanılan, Seo firmalarının geliştirdiği araçlardan biridir.

Anahtar Kelime Dizaynı Programları

Nano Medya Google algoritmasına uygun Seo yazılımları ile ideal anahtar kelime seçimlerini dizayn ediyor. Web siteleri için önerilen ve anahtar kelime seçimi sağlayan ücretsiz araçlar arasında;

·         WordStream’sFreeKeywordTool

·         KeywordTool IO ve SERPsKeywordTool

·         Link Sleuth

·         TrellianKeywordDiscovery araçları bulunuyor.

 

23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr
Ankara Google Partner