E Ticaret Sitesi İçin Yazılım Firması

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
E Ticaret Sitesi İçin Yazılım Firması

E Ticaret Sitesi İçin Yazılım Firması

E ticaret sitesi için yazılım firması, E ticaretin en önemli adımıdır. Sağlıklı bir e ticaret platformu oluşturmanın yegâne yolu iyi bir yazılım firmasının desteğine bağlıdır. Elbette E ticaret sitesi yazılımı bireysel yazılımcılarla da yapılabilir ancak, sürekliliğin ve devamlılığın sağlanması, güvenilirlik, profesyonellik ve tecrübe gibi pek çok niteliği barındıran yazılım firmaları, uzun soluklu, güvenilir ve nitelikli bir E ticaret sitesi için hayati önem taşımaktadır.

E Ticarette Yazılım Firması Neden Önemlidir?

İnternette bir E ticaret sitesinin nasıl kurulacağına dair araştırma yapıldığında birçok farklı firma, fiyat aralığı ve seçenek çıkmaktadır. E ticaret sitesi kurulumu için bu firmalar hazır paket yazılımlar üretirler ve bu ürettikleri yazılım ve tasarımları hazır bir şekilde E ticaret sitesi kurmak isteyen girişimcilerin hizmetine sunmaktadırlar.

Girişimciler için satış yapmak istedikleri ürün ya da hizmete dair domain yani alan adına karar verdikten sonra en önemli adım hangi profesyonel E ticaret yazılım firmasıyla çalışılacağına karar vermektir. Sağlıklı ve güvenli olarak E ticaret yapabilmek için yazılım firmasının girişimcinin bütün gereksinimlerini karşılayabiliyor olması, her sorununa hassasiyetle çözümler sunması ve sürekli kendini yeniliyor olması gerekir. E ticarette güvenlik tedbirleri ile sitenin korunması çok önemlidir.

  • Ödeme sayfalarında 128 – 258 bit SSL şifreleme sistemleri bulunmalı,
  • Sitenin bulunduğu sunucularda Firewall, IPS, IDS, Raid5 yedekleme ve güvenlik önlemlerinin alınıyor olması gerekmektedir.

Profesyonel bir E ticaret yazılımı kullanmanın en büyük avantajlarından birisi de kullanışlı ve profesyonel bir yönetici ara yüzünü beraberinde getirmesidir. Bu yönetim paneli üzerinden;

  • Üye ve ziyaret takibi,
  • Satış raporları,
  • Sipariş takibi,
  • Site yönetimi,
  • Ürün ekleme veya çıkarma,
  • Tasarım değişikliği,
  • Ödeme sistemlerinin belirlenmesi gibi birçok özelliğe ve fonksiyona sahip olunmaktadır.

Nano Medya E ticaret sitesi paketleri ile sizlere sunulan bu özellik ve ayrıcalıklar ile tasarımı şık, menüleri kolay, mobil cihazlara uyumlu bir web sitesi, Nano Medya aracılığı ile tasarlanmaktadır. Firmamız, E ticaret sitesi için yazılım firması denilince akla ilk gelen firmalardan birisidir.

 

23 51
Nanomedya Footer Logo
Yenilik ve kampanyalarımızı sosyal medya aracılığıyla takip edebilirsiniz.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr
© Nano Medya. 2010-2020 Tüm Hakları Saklıdır.