E-Ticaret

E-Ticaret

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
E-Ticaret
Geleceğin Yazılım Dili Olan Google GO ile E-Ticaret Sistemlerinde Fark Yaratıyoruz

NANOSHOP YENİ NESİL AKILLI E-TİCARET SİSTEMLERİ

Nanoshop E-ticaret sistemleri  Golang teknolojisi ( google go dili ) ile özel olarak hazırlanmıştır. %100 seo uyumlu url altyapısı ve %90 üzerinde hız performansı ile fark yaratıyoruz. 

 

%100 Seo Uyumlu Altyapısı ile Organik Arama Sonuçlarında Lider E-Ticaret Sistemi

Seo uyumu ile dikkat çeken Nanoshop yazılımı diğer e-ticaret sistemlerinden farklı olarak önceliğimiz standart tasarımları bile profesyonel bir tasarım haline dönüştürebilmek. %100 mobil uyumlu responsive özelliği bulunan bu sisteme sadece 750 TL 'ye sahip olabiliyorsunuz. SSL + Hosting hepsi dahil içerisinde sadece 750 TL ' ye hemen ürünlerinizi tüm dünyada satış yapmaya hazır hale getirebilirsiniz. Aynı gün kurulum,  Payu ve İyzico Destekli Golang E-ticaret sistemimiz Nanoshop'a hemen sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İyzico Avantajları Nelerdir?

İyzico ödeme sistemleri bir çok avantajı mevcut. 30- 45 gün vade içerisinde ödemeleriniz hesabınıza geçiyor. Yıllık aidat derdi yok. Satış başı işlem ücreti + komisyon bedeli ödüyorsunuz. Ödeme güvenliği bu firmalar tarafından sağlandığından güvenlik açısından hiçbir sorun yaşamıyorsunuz. Sizlere banka gibi bir panel veriyorlar ve rahatlıkla ödemeleri kontrol ediyorsunuz. 

PayTR Avantajları Nelerdir?

Ödemeleri haftalık ve günlük alabiliyorsunuz. Ödeme olayında beklemek istemiyorsanız tercihiniz paytr 'den yana olmasını tavsiye ederiz. İyzico ve PayTr Türkiye'nin tercih ettiği en büyük firmalardandır.

Neden PayTR yada İyzico ? Neden Kendi Sanal Posum değil?

Banka onayı yok, beklemek yok, yıllık aidat derdi yok 3-5 evrak gönderimi ile Dünyanın tercih ettiği büyük eticaret sistemlerinin bile tercihi İyzico ve Paytr 'yi tercih etmek için bir çok faktör var. Özellikle İnstagram satış özelliği ile İyzico göze çarpıyor.

Nanoshop Demo

Nanoshop E-Ticaret Sisteminin Demolarını İnceleyebilirsiniz.

- www.hemenbicicek.com ( yeni projemiz ) 

- www.organikurunlerankara.com ( Organik Ürünler Kelimesinde Google'de 1nci sayfadadır )

- www.gimatspot.com ( Demo olarak burayı inceleyebilirsiniz )

Sipariş vermek çin teklif bölümünden ya da iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçebilir, online chat modülünden yazışabilirsiniz.

1 96
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr