Eticaret Siteleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Eticaret Siteleri

Yeni Nesil Eticaret Siteleri

Ticaret, dünyanın en eski ekonomik faaliyetleri içinde yer alır. Günümüzde ticaretin şekli ve kuralları da değişmiştir. Bunun nedeni ise internetin çok yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmasıdır. Eticaret siteleri, bundan dolayı son derece popüler bir hale gelmiştir. Hem büyük hem de küçük ölçekli birçok firma, sahip oldukları web siteleri aracılığı ile daha rahat bir ortamda alışveriş yapılmasını sağlarlar.

E Ticaret Sitelerinin Sunduğu Faydalar Nelerdir?

Eticaret siteleri, birçok fayda sağlaması ile bilinir. Bu faydaları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Klasik alışverişlerde, bir firmanın sahip olduğu şube açılış ve kapanış saatlerine sahiptir. Ancak eticaret siteleri ile yapılacak olan alışverişlerde böyle bir limit söz konusu değildir. İnternet üzerinden giriş yaptığınız site üzerinden 7/24 ticaret yapmanız mümkündür.
  • Alışveriş ve ticarette zamanın önemi çok büyüktür. Harcanan zamanı minimuma indirmek eticaret siteleri ile çok kolaydır. Tamamen elektronik bir ortamda, güvenli bir şekilde istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Yapacağınız alışveriş, çok kısa bir zaman dilimi içinde gerçekleşecektir.
  • Ürün seçeneklerinin fazla olması, eticaret sitelerinin sunmuş olduğu bir başka avantajdır. Bunları görüntülemek de çok kolaydır. Satışa sunulan her ürün, birkaç farklı açıdan çekilmiş fotoğrafları ile eticaret sitesi içinde yer alır. Bunun yanı sıra ürün hakkında hem kullanılan malzeme hem de özelliklere dair bilgiler de bulunur. Bu şekilde, çok bilinçli bir alışveriş yapmak mümkün olacaktır.
  • İnternet ortamından, eticaret siteleri ile alışveriş gerçekleştirmenin bir diğer avantajı ise enflasyon dalgalanmalarından etkilenmemenizdir.
  • Eticaret siteleri, firma sahipleri için de çok büyük avantajlar sunar. Bu noktada çok büyük bir ofise sahip olmadan, rahatlıkla satışları gerçekleştirmek mümkündür.

Eticaret Sitelerinin Tasarımı

E-ticaret siteleri, mutlaka alanında uzman olan profesyonel kişiler tarafından tasarlanmalıdır. Bu noktada firmanın yapısı, ihtiyaçları ve portföyü dikkate alınmak zorundadır. Böylelikle şirketin sistemine ve konseptine uygun bir web sayfası elde edilmiş olunur. E-ticaret sitelerinde özellikle sipariş ve satın alma sistemlerinin hem güvenli hem de pratik olması şarttır. Böylelikle yapılacak olan ticari faaliyetler çok daha kolay olacaktır. Nanoshop yazılımı olarak e-ticaret sektöründe bir ilke imza attık. Basit ve kolay, hızlı bir biçimde ürün gruplarınızı oluşturarak müşteriyi fazla oyalamadan direk hizmet satın almaya yönelik bir e-ticaret sitesi geliştirdik. Özel bir dil ile internette mevcut olan e-ticaret sistemlerinden tamamen bağımsız olarak farklı bir dil algoritmasında yazdığımız Nanoshop e-ticaret sistemi hem güvenli, hem 'de iyzico gibi altyapıları destekleyen bir sanal posa hakim bir yazılımdır. 750 TL 'den başlayan fiyatlarla e-ticaret sitesi kurdurabilirsiniz.

23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr