Google adwords artık google ads olarak giriş yapılacak

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Google adwords artık google ads olarak giriş yapılacak

 Google Resmi Sitesinde Yaptığı Açıklamada "Google Adwords" yerine artı "ads.google.com" adresinden giriş yapılacağını açıkladı. Açıklama ile birlikte şu anda yürürlüğe girdi ve aktif olarak eski olan "google.com/adwords" artık ads.google.com olarak işlem görecektir.

 

Birden fazla Google Ads hesabı yöneten bir ajans veya kullanıcıysanız, yönetici hesabı zamandan tasarruf etmenizi sağlayabilecek güçlü bir araçtır. Yönetici hesabı, diğer yönetici hesapları da dahil, birden fazla Google Ads hesabını tek noktadan kolayca görmenize ve yönetmenize imkan veren bir Google Ads hesabıdır.

 

Yönetici hesabı kullanmanın faydaları nelerdir?

Diğer yönetici hesapları da dahil tüm Google Ads hesaplarına erişmek için aynı oturum açma bilgilerini kullanabilirsiniz.

Tüm hesaplarınızda arama, gezinme ve yönetim işlemlerini kolay okunabilir tek bir gösterge tablosundan gerçekleştirebilirsiniz.

Yönetici hesabınızda yönetilen hesaplarınız için kampanyalar oluşturup yönetebilirsiniz.

Tüm hesaplar üzerinde kolayca performans karşılaştırması yapabilir, tek seferde birden çok hesap için raporlar oluşturabilirsiniz.

Birleştirilmiş faturalandırma işlevini kullanarak, yönetilen tüm hesaplarınız için tek ve basit bir aylık fatura çıkarabilirsiniz.

Bağlı hesapları etkin bir şekilde izlemek için özel uyarılar kullanabilirsiniz.

Google Ads hesaplarını yönetici hesabınızda oluşturabilir ve birbirine bağlayabilirsiniz.

23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr
Ankara Google Partner