Google’a Nasıl Ulaşılır?

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Google’a Nasıl Ulaşılır?

 

Google’a Nasıl Ulaşılır?

Google, Türkiye’nin de aralarında bulunduğu çok sayıda ülkede yayınlarını sürdüren bir kurumdur. İnternet üzerinden yayın yapıyor olmaları, direkt olarak ulaşım sürecini de buna uygun şekilde yöneten ülkelerde hizmet vermelerini sağlıyor.

Kuzey Kore gibi ülkelerin kendi internet yapılarını oluşturmak için girişimlerde bulunması, bu alanlarda ulaşımın olmamasına yol açıyor. Türkiye’de ofisi bulunan küresel kuruluşlar arasında yer alan Google’a nasıl ulaşım sağlanabileceğini değerlendirme fırsatı sunuyor.

NOT : BİZ GOOGLE DEĞİLİZ LÜTFEN CHAT EKRANINDAN MAİLİM HACKLENDİ, VİRÜS BULAŞTI GİBİ SORULAR BİZLERE SORMAYINIZ. SİZLERİ  BİLGİLENDİRME AMAÇLI YAZDIĞIMIZ BİR MAKALEDİR.

Google arama motoru müşteri hizmetleri, 444 21 07 olarak bilinmektedir. Türkiye ofisi İstanbul'da olan kuruluş, Eski Büyükdere Caddesi No: 294 adresinde bulunmaktadır.

Pandemiden ötürü ulaşmanız pek mümkün olmayabilir. https://support.google.com/?hl=tr adresine tıklayın yahut 0850 390 20 00 Mybusines Harita Hattını arayabilirsiniz.

Google Genel Merkezi

Arandığı taktirde direkt olarak müşteri temsilcisiyle iletişime geçilebilecek numara, 1 – 844 – 252 – 8611 olarak yayınlandı. Google tarafından kurulan ve Dünya genelinde tüm ofislerin genel merkezi olarak kabul edilen lokasyon ise 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 ABD adresidir.

Google’da çalışmak, özel olarak platformlarda yaşanan sorunlar veya istekler için iletişime geçmek amacıyla telefon numarasını kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra elektronik posta yoluyla veya direkt olarak platforma özel olacak şekilde belirlenen iletişim hatlarından yararlanabilirsiniz.

Google Araçları Nelerdir?

Google tarafından oluşturulan ve milyonlarca kişinin yararlandığı birbirinden farklı araçlarda birbirinden farklı iletişim numaraları bulunuyor. Her bir alanın farklı hizmet yapısı olduğu gibi, çağrı merkeziyle Türkiye’den iletişime geçilmesi de mümkün oluyor.

En çok iletişime geçilmek istenen araçlar arasında Youtube, Chrobe, Google Play ve Adsense bulunuyor. Yayınlanan açıklamaları, soru ve istek bölümlerini inceleyerek kendi başvurularınızı şekillendirebilirsiniz.

·         Hangouts

·         Nexus 4

·         Adsense

·         Drive

·         AdWords

·         Mobil cihazlar için Google Haritalar

·         Gmail

·         Google Hesabım

·         Google Play

·         Youtube

·         Google Chrome

 

Google Türkiye Ofisi Var Mı?

Google tarafından Türkiye’de yasal bir şekilde hizmet verilmesi amacıyla kurulmuş, İstanbul’da ofis bulunuyor. Hem Türkiye’de gerçekleştirilen faaliyetlerin denetlenmesi hem de direkt olarak iletişime geçilebilmesi sağlanıyor. Ülkemizde verilen hizmetin Google merkezi adresi; Eski Büyükdere Caddesi No: 209 34394 İstanbul olarak kayıtlara geçmiştir.

Kurumun açtığı Türkiye ofisiyle ilgili bilgilere ulaşılmak istenmesi durumunda, Avrupa bölgesindeki ofisler arasında İstanbul bulunamıyor. Afrika ve Orta Doğu bölgesi bünyesinde Türkiye / İstanbul Google’a nasıl ulaşım sağlanabileceği bilgilerine yer veriliyor.

23 51
Nanomedya Footer Logo
Yenilik ve kampanyalarımızı sosyal medya aracılığıyla takip edebilirsiniz.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr
© Nano Medya. 2010-2020 Tüm Hakları Saklıdır.