Mobil Web Tasarımın İnternetteki Önemi

Mobil Web Tasarımın İnternetteki Önemi

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Mobil Web Tasarımın İnternetteki Önemi

 Mobil Web Tasarımların İnternet Üzerindei Önemi

Mobil web siteleri artık google gözüne çok önemli bir pozisyon almaktadır. Google son güncellemelere göre mobil uyumlu olmayan web sitesini malesef daha alt arama sonuçlarında göstermektedir. Google güncellemelerine göre ;

- Web Sitenizin Hızı Çok Önemli

- Css , Java türü include ettiğiniz dosyaların boyutları ve güncelliği çok önemli.

- Eski kod yapısını div set'e yani Css 'ye çevirmeniz lazım

- Mobil Uyumlu Web Sitesi Gerekiyor.

- Meta ve Title açıklamalarınız Google Standartlarına Uymalı Ve Kesinlikle Gereğinden Fazla Çöp Anahtar Kelime Olmamalı


Nanomedya Sistemi Mobil Uyumlu mu?

Mobil uyumlu web siteleri ile sizlere profesyonel bir yazılım sunuyoruz. Google algoritmaları ile uyumlu Seo desteği olan , Xml desteği olan, Kendine özel kontrol paneli mevcut, Google ile uyum içerisinde çalışan kendimizin geliştirdiği özel bir konsept tasarım ile karşınızdayız.

Sitemizin hızı ve alt yapısı google ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Zaten şu anda bu yazıyı okuyabiliyorsanız buda bunun açık bir göstergesidir. Eğer sitemiz google iyi algılayamamış olsaydı şu an bu yazıyı okuyabilmeniz için belkide googlede 30-40 sayfa gezmeniz gerekirdi halbuki şıp diye buldunuz değil mi? Evet çünkü web sitemiz ve yazdığımız makaleler özgün 'dür.

Eğer kurumsal yada ticari olarak yürüttüğünüz web sitelerinizi google'de üst sıralara yükseltmek ise amacınız en kısa sürede müşteri temsilcimize ulaşarak SEO hakkında detaylı bir görüşme sağlayabilirsiniz.

23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr