Nano Sistem

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Nano Sistem
Server hizmetleri - Network hizmetleri - Güvenlik hizmetleri ve donanımları - Bilgisayar parça temini ve ilgili tüm hizmetler - OEM (Orijinal ürün üreticisi) parçaları - Yazılım hizmetleri - Danışmanlık hizmetleri

Nano SİSTEM ÜRÜN VE HİZMETLERİ

Nano Sistem bünyesinde, değerli müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerimiz şu başlıklar altında incelenebilir.

  • Server hizmetleri
  • Network hizmetleri
  • Güvenlik hizmetleri ve donanımları
  • Bilgisayar parça temini ve ilgili tüm hizmetler
  • OEM (Orijinal ürün üreticisi) parçaları
  • Yazılım hizmetleri
  • Danışmanlık hizmetleri

 

Oluşturmuş olduğumuz bu liste, siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz geniş yelpazenin sadece görülen parçalarıdır. Her birinin içeriğinde, uzmanlık alanları dahilinde oluşturulmuş olan bir sistemin varlığı sebebiyle listelenen maddeler birden fazla kategorilere ayrılmaktadırlar. Nano Medya firması olarak, bünyemize dahil etmiş olduğumuz her bir hizmet ve ürünün profesyonelliğini sizlere yaşatabileceğimizi garanti etmekteyiz.

7 temel alanda sürdürdüğümüz hizmet ve ürün sunumlarımız, teknolojiyi takip eden kadromuzun; uzman, branşlaşmış ve deneyimli oluşuna ilaveten firmamızın yıllanmış tecrübe ve bilgi birikimi ile desteklenmesi sonucunda sektörümüzdeki öncülüğü korumayı başarmış olmanın haklı gurunu yaşamaktayız.

MUTLULUK KAYNAĞIMIZ MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Kurulduğumuz 2011 yılı itibari ile bizlerle çalışmayı tercih ederek desteklerini esirgemeyen tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Sizlerin de kurumlarına değer katabilmek adına çözüm ortağınız olmayı arzu ederiz.

DAHA İYİ HİZMET POLİTİKAMIZ

Tüm ürün ve hizmetlerimize ait talep işlemleriz veya teknik destek beklentileriniz için, resmi internet sitemizde yer alan iletişim bölümündeki seçenekler vasıtasıyla bizlere hızlı bir erişim sağlayabilirsiniz. Daha iyi hizmet politikamızı sizlere de sunabilmek için, sizlerden gelecek talepleri bekliyor olacağız.

8 10
Nanomedya Footer Logo
Yenilik ve kampanyalarımızı sosyal medya aracılığıyla takip edebilirsiniz.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr
© Nano Medya. 2010-2020 Tüm Hakları Saklıdır.