Profesyonel E Ticaret Sitesi Kurma Hizmeti

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Profesyonel E Ticaret Sitesi Kurma Hizmeti

 

Profesyonel E Ticaret Sitesi Kurma Hizmeti

Online alışveriş portalı olarak da bilinen e-ticaret siteleri son dönemde çok fazla yaygınlaşmış durumdadır. Tüketiciler mağaza ya da marketlere gitmek yerine online kanallar üzerinden alışverişlerini gerçekleştirirler. Bu noktada e-ticaret sitesi kur hizmeti almak isteyenlere ise Nano medya yardımcı olur. Kısa süre içerisinde müşterinin istekleri doğrultusunda, kullanıcı dostu ve mobil uyumlu bir sayfa tasarlanır. Birbirinde farklı e ticaret paketleri ise müşterilerin memnuniyeti adına özel olarak hazırlanmış durumdadır.

Uzman Ve Deneyimli Ekip Çalışması

 E ticaret sayfalarında, online kanallar üzerinden giyim, kozmetik, aksesuar, ayakkabı, market gibi alanlarda alışveriş yapma fırsatı oluşur. Bu sayede oturduğunuz yerden istediğiniz ürünleri sipariş vermeniz son derece kolay hale gelir. Nano medyanın sunduğu hazır e ticaret paketleri sayesinde sayfa tasarımı en kısa süre içerisinde tasarlanır.

·         Sipariş verme alanı, cari hesaplama, üyelik, stok yönetimi gibi bölümler profesyonel bir şekilde oluşturulduğu için güvenlik açısından problemler ortaya çıkmaz.

·         Hazırlanan site pratik ve kolay bir tasarıma sahip olduğundan dolayı müşteri memnuniyeti artar.

·         Kullanışlı bir web sayfası sayesinde markanın ya da firmanın tüketici kitlesi de en kısa süre içerisinde çoğalır.

E ticaret nedir diye merak edenler için online alışveriş yöntemi olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Kısa Süre İçerisinde Kurulum Ve Güvenilir Platform

Nano medya, müşteri memnuniyetine önem verdiği için e-ticaret sayfası en fazla 30 günlük süre sonunda tamamlanır. Bu sayede kısa süre içerisinde hazır hale gelen site üzerinden alışveriş yapmak son derece kolaydır. E ticaret sitesi firmaların müşteri kitlerini de arttırdığı için çok fazla talep görür.

·         Online kanalların popüler hale geldiği günümüzde bir markanın sesini duyurabilmesi adına e-ticaret sitelerinde satış yapması faydalı olacaktır.

·         Güvenilir ve profesyonel bir alt yapı ile hazırlanan online sitelerde üyelerin bilgileri korunur.

·         Ücretsiz e ticaret hizmeti alacakların öncelikle Nano medya iletişim servisleriyle görüşmeleri önerilir.

Firmanın ekibi uzman ve alanında deneyimli olduğu için web yazılım ve grafik tasarım süreçlerinde herhangi bir problem yaşanmaz.

23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr