SEO Hizmetimiz ile Sitenizin Prestijini Arttırın!

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
SEO Hizmetimiz ile Sitenizin Prestijini Arttırın!

SEO Hizmetimiz ile Sitenizin Prestijini Arttırın!

 

SEO hizmetleri başta Google olmak üzere Yandex gibi diğer arama motorları ile uyumlu siteler hazırlamak amacıyla verilmektedir. Çalışmaların çok büyük bir oranı Google ile optimizasyon için yapılmaktadır. Ankara SEO ajansı olarak bünyemizde çalıştırdığımız ekibimizde SEO alanında özel eğitim görmüş ve bu konuda uzmanlaşmış, deneyimli kişiler görev almaktadırlar. SEO çalışmalarımız yalnızca kısa bir süre etkili olmaları amacıyla değil şirketlere uzun vadede yarar ve kar sağlamaları amacıyla titizlikle sürdürülmektedir.

Hedef Kitlenizi Sitenize Çekin!

 

Ankara SEO firması olarak web sitelerinin içeriklerinin Google ile uyumlu olmasına özen göstermekteyiz. Bu nedenle web sitesi ile ilgili öncelikle analizler ve değerlendirmeler yapılmaktadır. İçerikler, görseller ve tüm site unsurları Google ile uyumlu hale getirilmelidir. Arama motorunda güven kazanan şirketler genellikle sonuç sayfalarında ilk sıralarda görülenlerdir. Biz de arama motorlarının kurallarına uygun biçimde, risk almadan reel anlamda siteleri üst sıralara çıkartmayı vaat ediyoruz.

SEO ile ilgili temel hizmetlerimiz şunlardır:

 

  • SEO ile ilgili olarak şirketin/rakiplerin/sektörün genel analizini ve planlamalarını yapmak
  • Web sitenize hedef kitleniz hangi anahtar kelimelerle ulaşabilir bunları değerlendirmek
  • Web sitelerinin hem iç hem dış optimizasyon çalışmalarını gerçekleştirmek
  • SEO çalışmaları ile ilgili trafiği kontrol etmek, süreç hakkında raporlama yapmak

Sonuç itibariyle amacımız SEO ( Search Engine Optimization) çalışmaları ile siteye hedef kitlenin ulaşmasını sağlamak, ziyaretçilerin daha uzun süre sitede kalmaları ve kazanç elde etmek için gerekenleri yerine getirmektir. Ankara SEO fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr
Ankara Google Partner