Seo ile Firmanızı Üst Sıralara Taşıyın

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Seo ile Firmanızı Üst Sıralara Taşıyın
Seo nedir? seo ile firmanızı nasıl üst sıralara taşıyabilirsiniz? Firmanızın bulunabilirliğini nasıl arttırabilirsiniz? gibi soruları bu makalemizde birlikte inceleyeceğiz.

SEO NEDİR?

(Search Engine Optimization) Türkçe de Arama motoru optimizasyonu demektir. SEO,arama motorlarına yönelik yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. Site içi ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Arama motorlarında yükselmek adına yapılan işlemlerin tamamını kapsamaktadır.

SEO İLE FİRMANIZI NASIL YÜKSELTEBİLİRSİNİZ?

 

   SEO ile firmanızı yükseltmek dışardan çok basit gibi görülsede birçok yapılan gözle görülmeyen işlemler vardır. Örneğin makale yazarsınız yazdığınız makaleleri pin 'leme siteleri ile google'ye daha hızlı indexletmek ve taratmak için ping gönderirsiniz ve böylece arama motorları web sitenizi daha hızlı ziyaret eder ve anında indeksler.

  Web sitenizin yükselebilmesi için eskiden anahtar kelimeler çok önemliydi fakat artık bunların pek bir önemi kalmadı sadece tiltle ve açıklama bölümlerinizi en az 200 kelimelik bir makale düzenli olarak hergün 1 adet girdiğinizde google sizleri önemseyecek ve sayfalarınızı indeksleyecektir. Düşünün 10 adet makalesi olan bir web sitesi google gözünde pek de önemli değildir fakat 150-200-300 makalesi olan bir site google için daha değerlidir. Neden mi? şöyle bir örnek vereyim a siteniz var a sitenizin 10 makalesi var ve günde 2 hit aldığını düşünün her makalenin 20 hit eder ( yani 20 ziyaretçi ) google'de popülerliğiniz ve alexa değerleriniz biraz daha düşük olur fakat 100-150 makalesi olan bir web sitesinin alacağı hit günde 2 hit alsa 1 makalesi 300-400 hit arası alacağından hem alexa değeri daha yüksek olacaktır hem de daha iyi hit alacağından her geçen gün sitesinin kalitesi ve oteritesi dahada katlanarak devam edecektir. Daha iyi konumlarına gelmesi an meselesidir.

 Web Sitelerinizi Başarıya Taşıyalım

 

  Web sitelerinizi başarıya taşımanın yolu SEO uyumlu makalelerden geçer. Makaleler düzenli olarak girildiğinde google'de sıralamalarınız yükselmekte ve yükselmek istediğiniz anahtar kelimelerde daha önlerde çıkabilirsiniz. Ardından makalelerinizi düzenli olarak imleyerek yükselmelerini sağlıyoruz. 

  Ücretli backlinkler ile sizlerin makalelerinizi farklı değişik ip ' li sitelerde yayınlayarak bloglar vs açarak sitenizin referans sayılarınızı yükseltip google popülerliğinizi arttırıyoruz.

Ve sonuç ; 

Siteniz ortalama 3 ile 6 ay arasında sıralaması değişmek'de ve yükselmekte ve başarıya adım adım yaklaşmaktadır.

  Web Sitenizi Dilerseniz Google Adwords ile 1nci sayfalara taşıyabiliriz istediğiniz anahtar kelime ve branş'da sizleri google'de üst sıralara taşıyabiliriz. Anında yükselmek isteyenlere alternatif olarak firmamız google adwords üzerinde sizleri başarıya yükseltebilmektedir.

23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr