Seo Mu Adwords Mü?

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Seo Mu Adwords Mü?
Seo Mu Adwords Mü?, Seo’nun Kullanılan Siteler,Adwords Kullanılan Siteler hangileridir? SEO faydası nedir? Adwords faydası nedir?

 Seo Mu Adwords Mü?

SEO ile Adwords çalışmaları yapan firmalardan yararlanılarak, Web sitesinin arama sonuçlarında çıkması sağlanabiliyor. İlk sayfada çıkacak bir sitenin sahibi olmak için, SEO işlemleriyle direkt olarak anahtar kelime odaklı içerikler oluşturulabilir.

Reklam verme işlemi olarak tanımlanan Adwords ile belirlenen anahtar kelimede reklam kısmında yer almak mümkün olacaktır. Ostim web tasarım ile görüşerek sitenize uygulanacak işlemin belirlenmesini sağlayabilirsiniz.

Seo’nun Kullanılan Siteler

SEO ile ilgili tüm çalışmaların doğru bir şekilde yapılması, rakip firmalardan daha faydalı ve özgün içerikler oluşturulması halinde sitenin ilk sayfaya çıkarılması sağlanabilir. Bu sayede direkt olarak insanların rahatlıkla ulaşabileceği ve aradıkları içerik hakkındaki tüm bilgilere ulaşabildikleri bir site oluşturduysanız net sonuç alırsınız. SEO Adwords arasındaki fark, SEO’nun daha uzun vadeli çalışmanın bir sonucu olmasıdır.

SEO çalışmaları yapılan web sitesinin ilk sıraya çıkması halinde, aynı kelimeden adwords ile reklam bölümüne taşınan siteden daha fazla tıklanacağı kesindir. SEO işlemlerinde uzun vadede maliyet çok daha düşüktür. Uzun süre boyunca ilk sırada kalma ihtimali, girilen içeriklerin kalitesine ve SEO’ya bağlıdır.

Adwords Kullanılan Siteler

Site yapısının başarılı bir şekilde değerlendirilmesi için öncelikle hangi alanda hizmet verildiğine göre reklam oluşturulmalıdır. Reklamlar, sitenin ziyaretçi sayısını artıracak ve tam olarak kendi kitlesine hitap edecek yapıda olmalıdır. Adwords kullanılarak ulaşıma açık durumda olacak sitelerde maliyet, SEO’ya kıyasla çok daha yüksektir. Tıklama oranı; reklamlara tıklayan kişi sayısı az olması nedeniyle tüm hedef kitleye tam olarak ulaşılamayabilir.

Aynı gün içerisinde, ziyaretçi sayısının yüzlerce hatta binlerce kat artırılması mümkündür. Bir diğer gün yine ilk sırada reklam bölümünde çıkmak için ücret ödenmiş olması gerekir. Reklamın Adwords ile yapma işlemlerine son verildiğinde, sitenin ilk sayfada çıkması mümkün değildir. Ankara SEO ajansı Nano Medya ile görüşerek, firmanızın web sitesine uygun çalışmanın yapılmasını sağlayabilirsiniz.

23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr