Seo’da Sürekli Üst Sıralarda Kalma

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Seo’da Sürekli Üst Sıralarda Kalma

Seo’da Sürekli Üst Sıralarda Kalma

 

Elektronik ticaret sitesinin veya blog sayfasının sırasını yükseltmesi ve ilk sayfada kalması için içeriklerinin kalitesini aynı şekilde sürdürmesi gerekiyor. Ancak bu sayede diğer firmaların algoritmalarıyla yarışacak ve sıralamasını sorunsuz bir şekilde koruyabilecek yapıya gelebilir. SEO’da sürekli olarak üst sıralarda yer almak için Ostim Web tasarım firmasının hizmetlerinden yararlanılabilir. Oto backlink araçlarından yararlanılabileceği gibi, özgün içerik oluşturularak da sitenin her zaman için üst sıralarda yer alması sağlanabilir.

Seo ile yükselmek

Programla Google’da Üst Sırada Kalmak

 

Google algoritmalarının herhangi bir programla kandırılması ve sitenin direkt olarak üst sıralarda kalmasını sağlayacak bir koddan yararlanılması mümkün değildir. Bu nedenle dolandırıcılara binlerce TL kaptırmadan, gerekli olan arama değerlerine uygun bir site oluşturmak için hizmet şartlarına uygun hareket etmelisiniz. Ancak bu sayede SEO’da sürekli üst sıralarda kalma sürecinde diğer firmalardan daha başarılı olarak, sıranızı üste taşıyabilirsiniz. Üst sıralarda kalmanın aylar hatta yıllar boyunca sürebilmesi için, arama sonuçlarında insanlara sunulan içeriklerin kaliteli ve SEO’ya uygun olması gerekir. Ancak bu sayede algoritmalarda her zaman için istenen sonuçlar elde edilerek üst sıralarda yer alınabilir. Birinci sıraya çıkmakla tüm işlemler bitmiyor. Bu süreçte sıranızı koruyabilmek için Ankara web tasarım ve SEO firması olan Nano Medya’dan yardım alabilirsiniz.

Üst Sıralara Çıkmak İçin Ne Kadar Ödenir?

 

Her anahtar kelime için rekabet bulunur. Rekabetin az olduğu anahtar kelimelerde ilk sayfa için ortalama 4000 TL, ilk sıra için ise 8000 TL civarında ücret talep edilebiliyor. Rekabetin çok olduğu anahtar kelimelerde ise aylık ödenmesi gereken ücret de artış gösteriyor. Ankara Seo ajansı Nano Medya ile görüşerek hizmet süreci hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca web sitenizin durumuna bağlı olarak SEO çalışmasının yapılmasını talep edebilirsiniz.

23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr