Sosyal Medya Ve Reklam Hizmetleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Sosyal Medya Ve Reklam Hizmetleri
Sosyal Medya Yönetimi, ve SEO 'nuzu Nanomedya Ajans'a bırakın.

 SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

 Sosyal medya yönetimi her firmanın yapabileceği bir iş değildir. Herkes sosyal medya açabilir fakat yönetemez. Sosyal medya yönetmek ayrı bir incelik ister. Öncelikle sektörünüze ait anahtar kelimeleri belirlemelisiniz. Sonra bir takipçi kitlesine erişmelisiniz ki beğeniler gelsin. Beğeniler geldikçe sıralamanız yükselecek ve trafik arttıkça popülerliğiniz ve aboneleriniz artacaktır.

 

INSTAGRAM TAKİPÇİ İŞLEMLERİ SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

 

Instagram takipçi hizmetlerinde profesyonel olarak özel bir yazılım kullanıyoruz. Sosyal medya yönetmek istediğiniz hesaplarınızı spam'a sokmadan stabil bir şekilde organik olarak takipçi kasıyoruz. İstediğiniz herhangi bir abonesi bol olan rakip'i seçip bizlere söylediğinizde bizler o rakip'in gerçek takipçilerine erişerek ilgili takip etmek istediğiniz kullanıcının takipçilerini size çekiyoruz. Üstelik farklı özelliklerimizde mevut.

Bulunduğunuz konumda , mekandaki kullanıcıları tesbit etme, takip etme, toplu takip çıkartma, bölgesel takipçi kasma, fotoğraf beğenilerini takip etme, takipe deni takip etme, otomatik mesaj gönderme gibi işlemleri sizlerin yerine bizler yönetiyoruz. Otomatik mesajlar vs atabiliyoruz. Toplu takipçilerinize mesajlar atabiliyoruz. zamanlama yaparak istediğiniz saatlerde paylaşım yapabilme şansı veriyoruz. Üstelik grafiklerinizi dilerseniz bizler hazırlıyoruz. Sosyal medyada paylaşabileceğiniz görselleri tasarımcı personelimiz sizler için hazırlıyor.

 

 

 

8 10
© Nano Medya. 2018 tüm hakları saklıdır.
A: Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
T: 0532 720 32 25
E: info@nanomedya.com.tr
instagram
Facebook
Twitter
Google +
Linkedin
Nano Medya