Web Sitemize Ziyaretçi Kazandırmak

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Web Sitemize Ziyaretçi Kazandırmak

 Web Sitemize Ziyaretçi Kazandırma yöntemleri

Web siteniz var ve siteniz ziyaretçi almıyor mu? bunun birden fazla sebebi olabilir. Bunların başında web sitenizi tasarım ve kodlaması değiştiyse bir önceki konumuzdai 404 hataları isimli makalemizde olduğu üzere hatalı kırık linkler sebebi ile sıralamada gerileme yaşamış ve hit  kaybetmiş olabilirsiniz.

Nasıl Organik Hit Sağlarım?

Bu işi yaparken internet üzerinden doğal organik yollarla günün belli saatlerinde düzenli olarak hit hizmeti sağlayan firmalar mevcut bu firmaları tercih ederek bot ziyaretçiler ile alexa trafiğinizi ve sıralamanızı yükseltebilirsiniz fakat bunun ne derece doğru olduğu henüz net olarak bilinmemekte. Fakat google hit bazlı seo tekniği önceki güncellemelere kadar bir nevze katkı sağlıyordu fakat yeni güncellemelerde pek fayda sağladığı söylemek çok zor bir ihtimal.

Peki sitemi nasıl yükseltirim?

Çok basit günlük düzenli olarak 2-3 adet makale ekleyin ve bu eklediğiniz makaleleri sosyal medya hesaplarınızda sürekli olarak paylaşın sitenizin ve sayfanızın otoritesini yükseltmiş olacaksınız. Zamanla google sitenizi daha çok ziyaret etmeye başlayacak. Örneğin 4000 tane konu başlıklı içerikli siteniz var herkes 1 makalenize google'de erişse 4000 Tekil hit yapar ne kadar güzel bir rakam sadece google reklamları koyarak web sitenizden günde 15-20 dolar kazanç elde etmeniz kuvvetle muhtemel olabilir.

Web Sitemi Kurdum Nasıl Backlink Alırım?

Backlink almanın birçok yöntemi bulunmaktadır. Para ile internetten satılan link hizmeti veren firmalar yada şahıslar iyi bir analiz yaptıktan sonra alabilirsiniz. Tanıtım yazıları yazdırabilirsiniz. Yada bize danışarak bildiğimiz çalıştığımız firmalara bu işi yaptırabilirsiniz. Zamanla google sıralamanıza katkı sağlayacatır. Burda önemli olan her yazdığınız makalenin birbirinden farklı olması gerekmektedir.

23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr