Web Sitesi Neden Önemli?

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Web Sitesi Neden Önemli?

WEB SİTESİ İŞLETMEME NE GİBİ FAYDA SAĞLAR?

Web sitesi neden bu kadar önemli? Çağımız internet ve bilişim çağı teknolojinin hızla ilerlediği şu dönemlerde neredeyse tüm satışlar artık internet üzerinden online e-ticaret siteleri ile yapılıyor. N11, Hepsiburada, Gittigidiyor , EpttAVM vb. türevli komisyon usüllü çalışan bir çok web sitesi yayın hayatına hızlı bir giriş yaparak yılda milyarlarca para kazanmakta.

Peki ; Biz Nasıl Kazanabiliriz?

Öncelikle bir e-ticaret sitesi bize danışarak kurdurabilirsiniz. Nanomedya Reklam Ajansı olarak önceliğimiz sizlere firmanızın cirosu ve satışlarını arttırmak adına web sitenize yada sitelerinize optimizasyon sağlayarak ürünlerinizi daha ön planda tanıtılmasını sağlamak. Peki nasıl sağlıyorsunuz? Sosyal medya reklamları, sosyal medya paylaşımları, tanıtım yazıları ,makaleler ile web siteleriniz beslenerek ziyaretçi alması odaklanmakta ve ortalam 6 ile ay ile 1 sene süre zarfında e-ticaret siteniz yavaş yavaş oturmaya ve web sitenizde ciro kazandırmaya hızla devam etmekte olacaktır.

Peki bunun daha hızlı bir yolu yokmu?

Tabiki var. Google reklamları, Facebook Reklamları, Instagram Reklamları gibi çeşitli reklam platformlarında web siteleriniz yayınlanarak günlük ayıracağınız bütçeler doğrultusunda maksimum kazançlar sağlayabilirsiniz. Tamamen sizin reklam bütçenize ayıracağınız tutarlara bağlı olarak verimliliğiniz %50 ile %500 aralığında bir kar marjlarınızda artış gözlemlemeniz mümkün olacaktır. Özellikle Google Merchant reklamların ve ürünlerin ön planda çıktığı bir platformdur. Güzel bir optimize ile web sitenize günde 3000-5000 kişi aralığında ortalama çekmeniz mümkün olacaktır. Buda web sitenizin ve ürünlerinizin potansiyeline göre sizlere kazanç olarak geri dönüş olacaktır. Fiyatlarınızı stabil tuttuğunuz sürece her zaman kazanmaya devam edersiniz. Güzel bir rakip analizi ve güzel bir çalışma , Seo çalışmaları ile sisteminiz yoluna girecektir.

23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr
Ankara Google Partner