Web Tasarım Anlaşması ile Kurumsal Firmalara Hitap Ediyoruz

Web Tasarım Anlaşması ile Kurumsal Firmalara Hitap Ediyoruz

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Web Tasarım Anlaşması ile Kurumsal Firmalara Hitap Ediyoruz
Web Tasarım sözleşmesi ile her iki tarafıda güvence altına alıyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizler için önemli her yaptığımız web sitesi için sizler ile sözleşme imzalamaktan çekinmiyoruz.

 Kurumsal Web Siteleriniz için sizlerle sözleşme imzalıyoruz. Her iki tarafıda güvence altına alan bu sözleşme ile ankara web tasarım hizmeti verdiğimiz tüm bölgelerde sözleşme ile her iki tarafın da birbirine olan güveni artıyor. Sizler arz taleplerinizi bizlere iletiyorsunuz ve bizlerde sizlerin direktifleri doğrultusunda web sitenizi sıfırdan tasarlıyoruz. Hoşunuza gitmeyen yerler olduğunda uzman ekibimiz müdahale edip sizlerin istediği şekle çeviriyor. Önce web tasarım şablonunu sizlere tanıtıyoruz projemizi çiziyoruz şu linkler olacak, bu aşamalar olacak , şu şekilde bir tasarım olacak diyorsunuz yada bizler sizler için seçiyoruz tamamen sizlerin isteğine bağlı bir durum söz konusu ve bizlerde sizlerin isteği doğrultusunda web tasarım işinizi profesyonel kadro ekibimiz ile baştan aşağı yapıyoruz.

Web Tasarım aşamaları hangi süreçlerden geçiyor?

 

Öncelikle konusunda deneyimli yazılımcı arkadaşımız sizler için en uygun yazılım şablonunu bütçenize göre ayarlayıp istediğiniz bölümleri aktarıyor 1-2 gün bu işlem sürüyor hosting domain vs işleriniz hazırlanıyor satın alınıyor ve adınıza faturalandırılıyor . Sonraki aşama ftp 'den yazılım yükleniyor ve adınıza lisanslanıyor. Daha sonra sizlerin direktlifleri doğrultusunda hazırlanan web tasarım şablonumuz sitenize grafiker arkadaşlarımız tasarlıyor sonra yine yazılım ekibimize gidiyor ve giydirme işlemleri başlıyor yazılım ile tasarım birbirine adepte ediliyor. Daha sonra içerik giren arkadaşımız 'a geliyor sıra oda sizlere özel hazırlanmış sliderler , blog linklerini ayarlıyor ve sisteme tek tek giriyor. Siteniz hazırlanıyor geriye anlaşmamıza bağlı olarak SEO hizmeti aldığınızda seo ekibimizdeki arkadaşlarımız web sitenize makaleler yazıyor google webmaster'e ekleyip sitenizi google' ye tanıtıyor. XML dosyalarını günlük güncelliyor  kırık linkleriniz var ise onları düzeltiyor 404 hatasına sebep olan daha önceden kullanılan bir domain ise eksikleri büyük ölçüde tamamlıyor ( bu işlem biraz zaman alan bir işlem ) ondan sonra yavaş yavaş sitenizin içeriği oturuyor ve ziyaretçilerin yavaş yavaş sitenizi ziyaret ettiğini görüyorsunuz. Sitenizi ayrıca Sosyal ağlar Facebook, Instagram , Twitter gibi sosyal ağlardan ' da destekleyebiliyoruz. Dilerseniz sizler için sosyal medya hesapları da açıyoruz. Ayrıca yönetmek için ayrıca anlaşmada yapabiliyoruz bunlar opsiyonel olarak sizlere teklif sunulurken tek tek anlatılıyor. Türkiye'nin önde gelen forumlarında tanıtımlarda yapılabiliyor seo çalışmalarımızda bu hizmetlerimiz 'de mevcut. Her girilen içeriklere HASTAG adı verilen taglama yani etiketleme sistemleri ile daha çok insanın sitenizi ziyaret etmesi sağlanıyor ve buda sitenizin popülerliğini arttırarak ön planlarda çıkmanıza yardımcı oluyor.

 

Web Tasarım Ankara ' da Nanomedya Ön Sıralarda !

 

Evet yanlış duymadınız şu anda bu makaleyi okuyorsanız google'de web tasarım ankara yada ankara web tasarım gibi kelimelerde 1nci sayfa ilk 3 de sitemizi gördüğünüze eminim. Bunlar bizim başarımızdır. Sizlere verdiğimiz bilgilerin doğruluğunu kanıtlayan , kalitemizi sizlere ıspatlayan örneklerimizdir. Bugün sizde bizi tercih edin gelecekte pişman olmayın ! unutmayın sözleşme yaparak hem kendinizi güvence altına alın hem'de web sitenizi güvenli ellere teslim edin. Ne oduğu bilinmeyen vergi levhası olmayan fatura kesemeyen kişilere yaptırdığınız her web tasarım yada aldığınız her domain 2 gün sonra yaptırdğınız işinin ortadan kaybolmayacağını yada bir sonraki sene sizlere yenileme ücreti 3-4 katı istemyeceğinin garantisini vermez o yüzden bir iş yaptırmadan önce sözleşme ile belli kriterler altında yapmak her zaman sizlerin kar'ına olcaktır.

23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr