Web Tasarım İle Seo İlişkisi

Web Tasarım İle Seo İlişkisi

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Web Tasarım İle Seo İlişkisi

Web Tasarım İle Seo İlişkisi

 

Web sitesinin kaliteli olmasını sağlamak için Web tasarımının kullanışlı, SEO işleminin ise sitenin ilk sayfaya çıkması için uygun yapıda olması gerekir. Web tasarımının Yenimahalle Web tasarım firmasının güvencesiyle, site yapısına uygun bir şekilde oluşturulması mümkün. Google algoritmalarında kullanışlı bir site olarak tanımlanmak için sadece SEO yeterli değildir. Tasarımın özgünlüğüne de dikkat ediliyor.

 

Kalitesiz Tasarımlı Site

 

Bir sitenin tasarımını, kullanışlı olmasını sağlayacak firmalardan yararlanarak oluşturmak gerekir. Özellikle sitedeki diğer içeriklere ulaşılarak çok daha fazla vakit geçirmeye imkan tanıyan web tasarımının hazırlanması için çalışmaların özel olarak gerçekleştirilmesi son derece önemlidir. Şık görünüme sahip olmayan, sitedeki makaleleri ve fotoğrafları dahi net olarak görme imkanı tanımayan bir tasarım nedeniyle sitenin kalitesi düşük kalacaktır. Ziyaretçilerin vereceği tepkiye ek olarak, Google da direkt olarak siteyi alt sıralara atarak cezalandırması sayesinde tepkisini gösterecektir. Ostim Web tasarım firmasıyla görüşülerek tasarım hakkında tüm işlemler başarılı şekilde gerçekleştirilebilir.

 

Başarısız SEO Yapılan Site

 

Web sitesinin adını duyurabilmesi ve ziyaretçi sayısının yüksek olması için, SEO çalışmalarının başarılı bir şekilde yapılmış olması son derece önemlidir. Yüz binlerce Türk Lirası değerinde reklam bütçesi ayırmak istemiyorsanız, uzun vadeli fakat çok uzun süre boyunca etkisi devam edecek olan SEO çalışmalarının yapılmasını sağlayabilirsiniz. Web tasarım ile SEO ilişkisi tamamen birbirlerini destekleyecek şekilde gelişiyor. SEO’nun iyi olduğu fakat web tasarımın kötü olduğu bir sitenin trafiği yoğun olmaz. Tasarımının çok başarılı bir şekilde oluşturulduğu fakat başarısız SEO nedeniyle Google’de ilk sayfada çıkarılamamış olan bir Web sitesinin tasarımını da çok fazla kişi göremez. İkisinin bir arada ve kaliteli bir şekilde tasarlanması son derece önemlidir. Ekstra masraf oluşturacak bir süreç olmadığı için, Ankara SEO ajansı Nano Medya ile rahatlıkla görüşebilirsiniz.

23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr