Web Sitesi Yönetmek Bir Ekip İşidir !

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Web Sitesi Yönetmek Bir Ekip İşidir !

 Web Sitesi Yönetmek Bir Ekip Çalışması ile Çok İyi Yerlere Gelir.

Web sitesi yönetmek dışardan ne kadar basit gibi gözükse'de makale yazmak, içerik bulmak, konu başlıkları seçmek, firmanızın işleyişi hakkında veri toplamak, Web Tasarım Yapmak , İçeriğini girmek, Formları doldurmak, Hosting ve Domain almak, Sosyal medya hesapları açmak , sosyal medya hesaplarını yönetmek, takipçi kazanmak, facebook ve ınstagram reklamları vermek, bütçeyi kontrol etmek, google reklamları vermek, bütçe ayarlaması yapmak, spam link analizleri yapmak, google webmasters'den kırık link kontrol etmek gibi birçok işlemi tek başınıza yapanız mümkün değildir.

Yukarıda saydığımız işlemlerin tamamı kaliteli bir web sitesinin oluşabilmesi için gerekli ve yapılması gereken işlemlerdir. Sosyal medya yönetmek başlı başına vakit ve emek isteyen bir iştir. Öncelikle Konu ile ilgili güzel bir tasarımcı ile çalışmanız ve buda sizlere en kötü şartlarda 3000 TL gibi bir maaşla çalıştıracağınız bir eleman demektir. SEO ve İçerik yönetimi ile ilgili bir eleman bulmanız ise ortalama 4000 ile 8000 TL aralığında profesyonelliğine göre değişmektedir. Spam analizlerini yapmak, google'de üst sıralara yükseltek makale yazmak seo'cunun işidir. Dolayısı ile en pahalı maaşı o almaktadır. Alışveriş siteniz var ise bunu takip etmek içinde bir eleman koymanız gerekmektedir. Kısacası ortalama aylık 10.000 TL civarında bir gider olmaktadır. Dolayısı ile bu kadar parayı veremeyecek işletmeler ne yapmalı? tabiki Nanomedya gibi profesyonel bir ekip kadrosu ile çalışan bir firmadan hizmet satın alarak işlerini daha düşük bütçeler ile tamamını yaptırabilirsiniz. Üstelik sabit bir ücret ile tüm işleri yaptırmay ne dersiniz? tabiki harika olurdu değil mi? size sadece arkanıza yaslanıp anı yaşamak kalırdı.

O zaman ne yapıyoruz?

Hemen iletişim bölümünden Nanomedya Reklam Ajansı ile görüşüyor ve Randevu alıyoruz. SEO çalışmaları, Sosyal Medya Yönetimi, İçerik ve Makale girişi gibi tüm işlemlerimizi paket satın alarak bizlere devrediyor ve sadece kontrol etmek ve beğenmek sizlere kalıyor.

23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr
Ankara Google Partner