Wordpress Güncelleme Sonrası Admin Panel Bozuldu

Wordpress Güncelleme Sonrası Admin Panel Bozuldu

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Wordpress Güncelleme Sonrası Admin Panel Bozuldu

Wordpress Güncelleme Sonrası Admin Panel Bozuldu

WordPress, herhangi bir yazılım gibi, kırılma yeteneğine sahiptir ve bu, bir blog sahibinin biraz endişesine neden olabilir. Bunun nedeni eklentilerin düzgün çalışmaması, dosya bozulması, veri tabanı sorunları veya başka pek çok şey olabilir. Herhangi bir sorunu gidermeye çalışmadan önce blogunuzu yedeklediğinizden emin olun! Aşağıdaki düzeltmeler herhangi bir zarara neden olmamalıdır, ancak ihtiyaç duyduğunuzda bir yedeğe sahip olmamaktansa ihtiyacınız olmayan bir yedeğe sahip olmak her zaman daha iyidir. Eklentiler bir bloga pek çok ek özellik ve işlevsellik ekler, ancak beyaz ekran dışında hiçbir şey göstermeyen yönetici sayfaları, yavaş yüklenen sayfalar veya herkese açık sayfalardaki PHP hata mesajları gibi beklenmedik sorunlara da neden olabilir. O yüzden tüm eklentileri devre dışı bırakın. Blogunuz hiç yüklenmiyorsa ve 'veritabanına ulaşılamıyor şeklinde bir hata mesajı görüyorsanız, siteye FTP yoluyla bağlanın ve kullanıcı adı, şifre ve veritabanı adlarının doğru olduğundan emin olmak için wp-config.php dosyasını kontrol edin. Öyleyse ve hala sorun yaşıyorsanız, veritabanıyla ilgili bilmeniz gereken herhangi bir değişiklik veya sorun olup olmadığını öğrenmek için hosting sağlayıcınızla iletişime geçin ve profesyonel destek alın.

Wordpress Panel Açılmıyor

WordPress temaları, panel hatalarının enyaygın nedenlerinden biridir. Sitenizde durumun bu olup olmadığını kontrol etmek için temanızı devre dışı bırakın WordPress'in artık temanızı okumaması için tema klasörünü yeniden adlandırarak yapmanız gerek. Bunu yapmak için, WordPress dosyalarınıza Filezilla kullanarak erişin veya başka herhangi bir ftp istemcisi kullanabilirsiniz. Ardından, wp-content klasörünüzü arayın ve çift tıklayarak açın. Bu klasörde temalar klasörünüzü arayın ve çift tıklayarak açın. Son olarak, şu anda aktif olan tema klasörünüzü yeniden adlandırın, böylece WordPress varsayılan temaya geri döner. Tekrar giriş yapmayı deneyin sorun devam ediyorsa teknik destek aldığınızdan emin olun.

Wordpress Admin Panel Girememe Hatasının Çözümü

Panele girememe sorunu hala devam ederse, WordPress destek forumlarına gitmenin ve yardım isteme veya hata mesajı veya sorunla ilgili bir arama yapma ve başka birinin sorunu yaşayıp yaşamadığını görme zamanıdır. Muhtemelen tek değilsiniz ve çözümü ??başkaları da var. Bu işlemleri anlamıyorsanız kesinlikle destek almalısınız.

 

23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr