Ankara Batıkent Web Tasarım

Ankara Batıkent Web Tasarım

26 Ocak 2018


 Ankara Batıkent Web Tasarım Firmaları

 

Batıkent bölgesinde web tasarım hizmeti sağladığımız bölgeler arasında yer almaktadır. Aktif olarak Ankara'nın tüm bölgelerinde web sitesi tasarımı'na hakim olarak sürdürdüğümüz Nanomedya projesinde referanslarımız mutlu ve memnunlar. Özellikle web tasarım işini yaptığımız firmalar hazır uygulama , şablon olmamasına dikakt çekerek bazı bu işi profesyonel olarak yapmayan firmalar sadece hazır uygulama ve tasarımlar ile sektörde lider kurum olduğunu iddia eden bazı firmalardan farklı olarak bu sektörde kalitemizi kanıtlamamıza yardımcı olmaktadır.

 Web Tasarım Ankara 'da Lider Kurum

 

 Ankara web tasarım 'da google sayfalarında liderliğe oynadığımız projelerimizde web tasarım firması olarak faaliyet göstermekteyiz. Hayalini kurduğunuz web sitesi artık uzak değil , kaliteli alt yapısı , seo uyumlu projelerimiz ile kobilere destek veriyoruz. Uygun fiyatlar ile kişiye özel , kurumlara özel web tasarımlarımız ile sizlere kurumsal bir kimlik veriyoruz. Sözleşmeli olarak yürüttümüz projelerimizde iki tarafı 'da güvene almış oluyoruz.

Kobi Tasarımlar

Faturalı ve Sözleşmeli Web Tasarımı ile Kendinizi Güvene Alın !

 

Sözleşmeli olarak çalışmayan firmalar maduruyeti gün geçtikçe artmakta. En uygun fiyat garantisi ile web tasarımı yaptığını iddia eden firması bile olmayan serbest çalışan kişilere 299, 399,599 tl gibi ufak tefek fiyatlar ile sizlere domain ve host'u aldırıp örneğin siteniz tuttuğunda bir sonraki yenileme zamanı geldiğinde 30 liralık domain'e 250-300 tl isteyenler bile oluyor hatta birkaç madur müşterimizden öğrendiğimiz kadarı ile adamlara ulaşamıyorlar domain tamamen onlarda kalıyor hiçbir şekilde sizlere devredilmiyor yahut hiçbir şekilde muhattap bulamıyorsunuz işte sözleşme ve fatura bu konuda önemli yada şöyle düşünün Allah korusun web tasarımı yaptırdığınız kişi vefat etti hiçbir hak talep edemezsiniz düşünün siz siteyi kuracaksınız 2-3 bin lira örneğin harcadınız her ay google reklamlarına para verdiniz belli bir kıvama getirdiniz adam vefat etti ne olacak? kim yenileyecek sitenizi? varislerinden hiçbir hak talep edemezsiniz hosting ve domain şifreleri vs hiçbirşey elinizde yok ne yapacaksınız? madur olacaksınız işte tam da bu konuda Ankara batıkent web tasarım firması lider kurumu olarak Nanomedya firması olarak sizlerle sözleşme yapıyoruz ve sizleri güven altına alıyoruz. Böylelikle web sitenizi yönetme hakkı , domain'i geri alabilme hakkı, transfer edebilme hakkı tüm haklara sahip olabiliyorsunuz

Sektörde güvenin adresi Nanomedya