Ankara Seo Danışmanlığı Hizmeti

Ankara Seo Danışmanlığı Hizmeti

5 Temmuz 2018


SEO DANIŞMANLIĞI HİZMETİ

Ankara seo danışmanlığı hizmeti ajansımızdan alabiirsiniz. Profesyonel seo ajansı ekibimiz ile full seo çalışması hizmeti satın alabilir web sitelernizin google'deki yükelişine tanık olabilirsiniz. Google Seo çalışmaları özgün bir şekilde yapılmaktadır. Seo çalışmalarında esas google'deki oterite puanınızı yükseltmek PA ve DA değerlerinizi yükseltmektir.

 Ankara SEO Danışanlığı Hizmeti Fiyatları

 
Ankara seo danışmanlık ücretleri firmadan firmaya değişmektedir. Ortalama bu işi kurumsal olarak yapan ajanslardan Webtures ortalama 4-5 bin 2-3 kelime için fiyat almaktadır. ZOE seo ajansı ise 6-7 bin lira civarında bir fiyat çıkartmaktadır. Bizler ortalama 1500 ile 3500 TL aralığında bir fiyat çıkartmaktayız yükselmek istdiğiniz 6-7 kelimeyi bizlere iletmeniz durumunda gerekli çalışmalar yapılacaktır.
 

Seo çalışmalarında rekabet farkına göre zorluk derecesi yükselebilir.

 
Seo çalışmalarında rekabet faktörü önemli. Örneğin bir kahve sitesinin zorluk derecesi ile bir organik ürünler'in rekabet kelimesi oldukça zordur. Arasında fark vardır. Kahve sitesinde güzel 400-500 kelimelik bir makale ile anahtar kelime odaklı bir çalışma yaparak belki 1 ay içerisinde liderliği kapabilirsiniz fakat aynı işlemi orgnaik ürünlerde yapamazsınız.
 
İşte tam bu noktada SEO devreye girer uzun vadede kaliteli makaleler ve anahtar kelime odaklı makaleler ile giriş yapılarak sitenizin ziyaretçi bazlı SEO mantığı ile ziyaretçi kitlesi çekmenize olanak sağlar. Daha sonra kaliteli backlink inşaası yapılmaya başlanır. Önce blogger,wordpress tarzı siteler ve daha sonra bütçenize göre com uzantılı diğer siteler ile bloglar açılarka 3-4 ay siteler yine birbirinden farklı ama içerik olarak aynı olmak şartı ile yani sektör aynı olmak şartı ile farklı bloglar kurulur. Ortalama 2-3 ay sonunda iç linkleme ve dış linkleme olarak siteler birbirine çeşitli makaleler ile beslenir ve sitelerin birbiri arasındaki link alışverişinde birbirine DA ve PA değerleri verir. Daha sonra ana yükseltmek istediğimiz web sitesine link çıkışı sağlarız.
 
Seo çalışmaları linkleme işlemleri bittikten sonra farkl lokasyon ip sitelerden C clas ve A clas ip 'li sitelerden seo çalışmaları için backlink teklifi alır sektörünüz ile alakalı sitelerden makale hizmeti sağlayarak bedelini ödeyip sizler için makale çalışması yaparak sizin sitenize bir link vermesini sağlarız. Ortalama 15-20 gün içerisinde etkisini göstermeye başlar ve anahtar kelimelerinizde bariz olarka yükselme gösterir. Tabiki bu sektörünüzün zorluk derecesine göre değişir nasıl ki koskoca mynet haber7 ve milliyet sitesi 3 'üde 1nci olamadığına göre birbiri arasında kıyasıya bir mücadele vardır. 1 hafta birisi liderliği bir hafta birisi liderliği kapabilir belki birisi tamamı ile ne yaparlarsa yapsınlar liderliği hiç kaybetmeyebilir. İşte bu yüzden ilk 10 sıraya anahtar kelimenizde hızlı bir şekilde çıkış sağlarken ilk 10'a geldiğinizde bu işlemler yavaşlar belki ayda 1 sıra çıkarsınız belki 3 sıra belkide şansnıza rekabet ortamı yoksa 1nciliğe oynarsınız.
 
Tamamen seo çalışmalarına bağlı bir iştir. Seo ajansımızdan fiyat teklifi alarak daha detaylı bir bilgi sahibi olabilirsiniz.