Ankara SEO Danışmanlığı

Ankara SEO Danışmanlığı

Ankara Seo Hizmetleri

Ankara bölgesine özel Mahall Ankara'da ofislerimizde seo danışmanlığı hizmeti sağlıyoruz. Profesyonel seo ekibimiz, grafik ekibimiz ve yazılım ekibimiz ile faaliyet göstermekteyiz.

Seo Ne işe yarar?

Seo google arama motoru başta olmak üzere ; Bing ve Yandex gibi bir çok arama motorunda aranma haciminizi genişletmek, Marka bilinirliliğinizi arttırmak ve görünürlülüğünüzü üst seviyeye çıkartmak için gerekli olan çalışma stratejisidir.

Seo Faydaları Nelerdir?

Seo çalışmaya başladığımızda makale çalışmaları , backlink ve imleme çalışmaları ile sosyal medya hesaplarında web sitenizin içeriklerini düzenli olarak paylaşım imkanına sahip oluyorsunuz. Dolayısı ile google başta olmak üzere diğer arama motorlarıda dahil olmak üzere popülerliğiniz artmaya başlıyor.

Ankara Seo Ücretleri Ne Kadar?

Ankara'da seo ücretleri ortalama 2500 ile 5000 TL aralığında isteklerinize kelime hacminize ve rakip yoğunluğuna göre fiyatlar değişmekte, zorluk seviyesine göre planlanmaktadır.

Ankara Seo Firması olarak bizlere aylık raporlama sunuyor musunuz?

Ankara seo firması olarak profesyonel araçlar kullanıyoruz. Mozrank başta olmak üzere Ahrefs ve Semrush gibi bir çok profesyonel araçtan sıralama takibi, hangi kelimelerde kaçıncı sıradasınız, hangi backlinkleri kazandınız, hangi siteler sizlere referans olmuş, hangi sayfanız hangi arama motorunda hangi ülkede kaçıncı sıralarda gibi bir çok aşamayı sizlere düzenli olarak aylık eğer arzu ederseniz haftalık olarak sunuyoruz.

Seo Yaptırmak İstiyorum.

Seo yaptırmak istiyorsanız müşteri temsilcimizle görüşüp randevu alabilir, Ankara mahall ofislerimizde yüz yüze Ankara'da Ankara Seo Ajansımız 'da görüşme sağlayabilirsiniz. Ön görüşmeler ücretsiz olup SEO Danışmanlığı önerilerimizde herhangi bir ücret almıyoruz. Siz'de bugün firmamıza gelerek vizyonunuz hakkında ve firmanızın geleceği hakkında bilgi sahibi olabilir google başta olmak üzere bir çok arama motorunda aranmalarda üst sıralarda çıkarak cironuzu katlayabilirsiniz. 

Ankara'daki Seo Firmaları Kimlerdir?

Ankara'daki seo firmaları bir çok ünlü marka bulunmaktadır. Önemli olan markanın güvenirliliği değil, Marka'nın başarısı ve işlevselliğidir. Seo kavramı sadece footer link alarak , 3-5 paravan blog açarak yapılmaz. Profesyonel bir seo yapmak istiyorsanız C class ip 'li hosting paketleri satın alarak birden fazla ortalama sektörünüz ile alakalı 10 adet site yaptırarak profesyonel bir do follow link yapısına sahip olabilir, ve %100 doğal içeriklerle besleyerek google ve diğer arama motorlarında popülerliğinizi arttırabilirsiniz.

Anahtar kelime odaklı domainler satın alarak organik trafik sağlayabilir, siteleri birbirine 3-5 ay düzenli içerik girdikten sonra sitelere footer link vererek birbirine referans olmasını sağlayabilirsiniz. Bu içeriklerinizi de Folkd, Pinterest, Twitter, Facebook, Linkedin, Blogger, Wordpress gibi bir çok profesyonel sosyal aktif sitelerde imleyerek daha çok ziyaretçi almasını sağlayabilir, doğal backlink alabilirsiniz. Özellikle Pinterest üzerinde özel çalışmalar ile harika doğal hitler kazanabilirsiniz.

Nanomedya Ankara Seo Ajansı olarak sizlere profesyonel bir çalışma sunar. Bizler Hacklink türevi zararlı backlinkler almıyoruz. Hızlı bir şekilde yükselmek hiç kolay değildir. Bunun size garantisini verenlerin çoğu illegal yollar ile sizleri yükseltmektedir. 

Peki Google'de doğal olarak hangi seo çalışmaları yapılabilir?

Google arama motoru için doğal backlink kaynakları arasında ünlü google news kayıtlı platformlardan doğal bir makale yazarak sitelerinize link çıkışı alarak ip referans alabilirsiniz bunu yaparken C clas ip sahibi siteleri tercih ederseniz siteleriniz için oldukça faydalı olacaktır. Nanomedya Ankara Seo Ajansı olarak popüler ajanslar ile birlikte düzenli olarak çalışıyoruz. Sitenizde anahtar kelimelerinize özel çalışmalar yapıyor, makaleler ile sitenizi güçlendiriyoruz.

Footer Link 'in Seo 'ya Faydaları Nelerdir?

Seo 'da footer link oldukça önemlidir. Google news kayıtlı siteler 'den alınacak footer linkler index sayısı yüksek olduğundan sitenizdeki backlink sayısını oldukça arttıracak ve google'deki sıralamanızı ciddi bir biçimde etkileyecektir. Özellikle sektörünüz ile alakalı sitelerden alacağınız footer linkler sitenizde oldukça başarılı sonuçlar ile sizleri mutlu edecektir. Peki footer link alırken nelere dikkat etmeliyiz? footer link alırken link çöplüğü olan sitelerden uzak durmalıyız. 

Footer Link'in Zararları Nelerdir?

Footer link'in zararları nelerdir sorusunun cevabı oldukça çok sorulmakta fakat kimse doğru cevabı vermemektedir. Çünkü footer linkler gerçekten sektörünüz ile alakalı alındığında oldukça faydalıdır. Örneğin Donanımhaber sitesi bir teknolji sitesidir, bilgisayar sektörü, internet sektörü gibi bir çok alanda hizmet sağladığı için seo ajansları için önemli bir link kaynağıdır. Dolayısı ile buradan alacağımız bir footer link bizim sitemiz açısından oldukça faydalıdır. Moda sitemiz olsaydı moda ile alakalı yahut bir sağlık ile alakalı sitelerden alacağımız bir footer link bizim sitemiz için oldukça faydalı olacaktır. 

Footer linkler kaldırdığımızda ne olur? işte olayın en çok kritik noktası burada bir siteden alacağınız 3 aylık footer link kaldırdığınızda sitenizde otoriter değişiklere neden olacağından footer link alırken ileriyi de düşünerek almalısınız. Google 'de uzun süreli alacağınız linkler siteniz açısından faydalı olabileceği gibi , her düşüşün de mutlaka olumsuz etkileri olacaktır. O yüzden bütçenize uygun sitelerden footer link almanız siteniz için oldukça faydalı olacaktır.

Seo İçin Footer Link Nereden Alabilirim?

Seo için kaliteli footer linkleri Ajansımız'dan teklif alarak anlaşmalı olduğumuz firmalar'dan en uygun fiyatlarla alma imkanına sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken online chat modülünden bize yazmanız, Yetkili alanında uzman ekibimiz sizinle anında iletişime geçecektir. Footer Link Fiyat Teklifi için sektörünüze özel siteler tesbit edilerek size en uygun footer link sağlanacaktır.