Ankara Web Tasarım Hizmetleri

Ankara Web Tasarım Hizmetleri

12 Temmuz 2018


 Ankara Web Tasarım Hizmetleri

 

Ankara web tasarım hizmetleri projesi olarak Nanomedya Reklam Ajansı siz değerli müşterilerimize özel kampanyalar ile web tasarım projelerini sizlere sunuyor. Yenilikçi, mobil uyumlu, responsive tasarımlar ve tamamen firmanıza özel bir tasarım olan Nanomedya web tasarım projeleri hayata geçiyor.

Sürekli olarak kendimizi güncelliyor ve yeniliyoruz. Yenilikçi projelerimiz arasında responsive on page seo uyumlu yeni web tasarımlarımız ile yavaş yavaş yeni projelere geçiş sağlıyoruz. Yazılımımızı sürekli geliştiriyoruz. Wordpress’den tamamen bağımsız farklı bir altyapı ve farklı bir dil ile yazılmış tamamen özel olan yazılım projemizde güvenli olarak kurumsal web sitelerinizi ve kurumsal firma profillerinizi yönetiyoruz.

" Web tasarım projelerimiz haricinde Instagram , Twitter ve Facebook sosyal medya yönetimi projelerimizi de inceleyebilirsiniz fikir sahibi olabilirsiniz. Türkiye’nin en gelişmiş sosyal medya yönetimi programı ile çalışıyoruz." 

Takip etme, takipçi çıkartma, beğenme, beğeneni takip etme, beğendiğiniz bir firma varsa takipçilerini zamana bölerek takip etme, cinsiyet ayrımı yaparak takip etme,  lokasyon bazlı takipçi kazanma özelliği , otomatik mesaj, otomatik karşılama mesajı ve toplu mesaj gibi vb… özelliklerle donatılmış özel takipçi yazılımı kullanarak tamamen organik ınstagram takipçisi kazandırıyoruz. 7-24 açık olan web sunucularımızda takip çi kazandırma özelliğinden faydalanarak sizler spam’a sokmadan belli saniye aralıklarında kurumsal sosyal medya hesaplarınızı profesyonel bir şekilde yönetiyoruz.

İnternet üzerinden 10k -20k-50k gibi aldığınız 50-100 tl lik paketler tamen bot ve size hiçbir fayda sağlamayan faydadan çok zarar veren kurumsallığınızı zedeleyen fake profiller ve +18 profiller ile saçma sapan profillerle donatılmış takipçi bot programlarıdır. Bizim sistemimiz ise tamamen aktif olan insanlara yöneliktir.

Sizin Instagram Takipçi Yazılımı nasıl organik takipçi kazandırıyor?

 

Organik Instagram Takipçi Programı kullandığımızı yukarıda bahsetmiştik. Peki nasıl organik takipçi kazanıyoruz? Şöyle örnek vermek gerekirse gıda üzerine bir ınstagram profiliniz olduğunu düşünelim peki hangi kitleyi örnek alabiliriz? Örneğin yemeksepeticom  ınstagram hesabını örnek alalım. 5000 video izlenmesi, 10bin beğeni vs gibi bir paylaşımlarını ele alalım. Beğenenler aktif kullanıcıdır değil mi? Ozaman napıyoruz? Beğenenleri takip ediyoruz. Ne oldu? 5k organik takipçimiz oldu mu? Hayır neden mi? Bunlar arasında fake profil olabilir peki nasıl ayırt edeceğiz? Çok kolay bizim takip sağladığımız kişilerden aktif olan kişiler siz onu takip edip bazı şeyleri beğendiğinizde hoşuna gider ve o da sizi takip etmek ister tabiî ki herkes takip edecek diye bir şey yok takip edeni takip et mangığı ile çalışan uygulamamız diyelim günde 1000 kişi takip ettik ve 250 kişi bizi takip etti buda %25 oranında bir başarı demek ve buda gayet iyi bir kitle demektir. Günde 250 kişi takip etse 10 günde 2500 1 ayda 7500’e yakın kitle eder. Tabiki bunlar arasında takipden çıkanlarda olacaktır. Bunun için kaliteli paylaşımlar yaparak kitleyi elinizde tutmalısınız.

Instagram’da Organik Takipçilerimi nasıl beğendirmeye ve yorum atmaya teşvik ederim?

 

Instagram’da organik takipçi kazanmak için programımızı kullandık peki faaliyetler ne şekilde olmalı? Bana sorarsınız benim en çok tercih ettiğim çekiliş programıdır. Örneğin gıda firmasısınız organik ürünlerle alakalı sayfanız var diyelim. Takipçilerinize kampanya bildirimi yaparak 2 kişi etiketleyin yorum yapın çekilişe katılın beğenin vs gibisinden şartlarınızı sunarsınız ve takipçilerinizden bunu gerçekleştirenlere 15 günlük bir çekiliş zamanı idealdir zamanı ayarlayıp canlı yayında çekişilişi yaparka kitlenin hediye almasını ve hediye aldığında size videosunu atması ile kurumsallığınız adına güzel bir adım ve güven kazanmış olursunuz. Ayrıca takipçileriniz aktif ve sürekli sizi beğenir neden mi? Beğendik çe çekiliş şansının artacağını bilir. Reklamlara binlerce para harcıyoru peki 3-5 malzeme göndersek ne olur? Batar mıyız? Tabiî ki hayır. Bana kalırsa her ınstagram kullanan firma mutlaka çekiliş yapmalıdır. Misal hizmet yada yemek sektöründeyseniz eşiniz ile yada bir arkadaşınız ile birlikte çift kişilik yemek yeme hakkı kazandınız ! ne kadar güzel değil mi? İnsanlar sürekli sizleri takip edecek arakdaşları da etiketlediği kişilerde sizleri takip edecek ve hayran kitleniz tavan yapacak belki o çekilişle gelen kişi yemeklerinizi beğencek sağa sola arkadaşlarına eşine dostuna tavsiye edecek.  Bu işler referans ile olmakta.

Web Sitemi Google'de yükseltmek istiyorum !

web siteniz var ve google'de yükselmek mi istiyorsunuz? o zaman ajansımız ile tanışmanızın vakti geldi demektir. Ankara seo ajansı olarak sizlere en kaliteli hizmeti sağlamak için buradayız. Firmanızın profili doğrultusunda makale işlemleri, tanıtım yazısı paketleri, imleme sistemi ve backlink hizmetleri ile kısa sürede google'de yükselmenizi sağlayacağız. Uzman ekibimiz ile telefondan destek alarak işin işleyici hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Yada blog'umuzdaki makaleleri inceleyebilirsiniz.