Ankara Web Tasarım Nanomedya Reklam Ajansı ile Hizmetinizde

Ankara Web Tasarım Nanomedya  Reklam Ajansı ile Hizmetinizde

19 Mart 2018


Ankara Web Tasarım Nanomedya Reklam Ajansı ile Hizmetinizde

Ankara web tasarım firmaları arasında yer alan Nanomedya Reklam ve Web Tasarım Ajansı olarak siz değerli misafirlerimize web tasarımı hakkında genel bir bilgi vermek istiyorum.
 

Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal kimlik bir firmanın kurumsallığını ön planda tuttuğu profesyonelliğini belli edeceği ve onları temsil edecek bir logo , fligran, slider, ürün içeriği ve şık sade ve anlaşılır profesyonel bir web sitesi olmalıdır.
 

Hangi Siteler Kurumsal Kimlik Sıfatı Taşımaz?

 

Wordpress, Joomla tarzı hazır uygulama ve açık kaynak kodlu yazılımlar hem hacklenmeye müsait hem de yüksek cpu kullanımı ve server yoğunluğu ve geç açılması sebebi ile genelde tercih edilmezler. Genelde blog ve tartışma alanı olarak tercih edilen uygulamalara uygundur fakat kurumsal bir firmayı temsil etmeye yönelik tasarlanmış bir web sitesi değildir. Her ne kadar farklı tasarım ve uygulama yapılsa dahi malesef gerçekten alanında profesyonel mi değil mi? yoksa ucuza kaçıp özel bir konsept yerine ucuz ve basit bir altyapı kullanılmış kelimesinden uzak kalmak istiyorsanız Nanomedya Reklam Ajansı ile tanışmanızın vakti gelmiş demektir.

Nanomedya Ankara Web Tasarım Ajansı Nasıl Bir Kurumsal Hizmet Sağlar?

Nanomedya Web Tasarım Firması olarak önceliğimiz kurumsal kimliğinizin yani sizi temsil edecek bir logo, web tasarımı 'nı sizlere sunarak küçük bir işletme dahi olsanız sizleri büyük ve çok kaliteli bir firma gibi göstermek bizim öncelikli amacımız olacaktır. Daha sonra sizlere belirlediğimiz logo ve sliderler web sitenize yerleştirilerek sitenizin imajı olmak ve markanızın arkasındaki profesyonelliği göstermek bizim işimiz.

 

Daha sonra içerik girmek, içerikleri yayınlamak , sosyal medya hesaplarında paylaşarak web sitenize hit kazandırmak ve projelerinizi faaliyete geçirebilmek adına Firmamız bünyesinde çalışan SEO ekibimiz işini bu yazıda bize nasıl ulaştıysanız aynı titizlik ve hassasiyet ile amacınıza uygun olan kitleye erişebilmeniz adına profesyonel çözümler sunacaktır. Paketlerimizi incelerek yada satış departmanımızdan bilgi alarak firmanızı google ve diğer arama motorlarında en üst sıralara çıkartmak için gerekli altyapı ve soru önerilerinizi çekinmeden danışabilirsiniz.