Ankara Web Tasarım ve Sosyal Medya Danışmanlığı

Ankara Web Tasarım ve Sosyal Medya Danışmanlığı

19 Mart 2018


Ankara Web Tasarım ve Sosyal Medya Danışmanlığı

Ankara web tasarım firması ve aynı zamanda Reklam Ajansı olarak sizlere firmamızı tanıtmak istiyoruz. Nanomedya Reklam Tanıtım ve Web Hizmetleri olarak önceliğimiz firmanızın kurumsal bir kimlik adı altında kurumsallaşması ve bu yönde sizlere direktiflerde bulunarak sizleri bulunduğunuz katın üstlerine zirveye taşıyacak çalışmalar yaparak çalıştığınız sektörde rakiplerinizin önüne geçebilmek ve bu anlamda sizlerin cirosunu arttırmak bizlerin en öncelikli görevlerinden birisi olacaktır.

 

Web Tasarımı Neden Bu Kadar Önemli?

Web tasarımı günümüzde herkes bilgisayar, tablet ve telefon (mobil) cihazlardan giriş yaparak milyonlarca site ve bağlantı gezmektedir. Çoğumuz büyükten küçüğe hepimiz sosyal medya olmadan duramıyoruz yanlış mıyım? Facebook, Instagram üzerinde Twitter üzerindeki yorumlar, yazılar ve makaleleri inceleyerek bilgi araştırmaları yapıyoruz.

Örnek vermek gerekirse ; Ankara web tasarımı yapan firmalar olarak aradığınızda google'de örneğin bizi buldunuz değil mi? yada şu an bu makaleyi okuduğunuza göre illaki bir cümleden bizi bulmuş ve şu anda bizi araştırıyorsunuz çok güzel peki bunu biz başarabildiğimize göre aynı şekilde sizin siteniz içinde başarabilir miyiz? elbette.

Önceliğimiz sizlere profesyonel ürünlerinizi, satışını yaptığınız malların ön plana çıkması yada kurumsal bir firma iseniz kurumsallığınızın bilinirliğinizin artması bizim önceliğimiz kim kötü bir sitede durur ki? öncelikle mobil uyumlu responsive tasarımlar önceliğimiz olacaktır. Bu yazımda olduğu gibi makaleler ile sitelerinizi besleyerek sizlerin sitelerini daha iyi konumlara getirebilmek adına sizlerle özel çalışmalar yapacağımıza emin olabilirsiniz.

 

Mobil Uyumlu ve Sitelerin Faydaları

Günümüzde herkes mobil uyumlu sitelerde geziyor neden mi? çünkü nerdeyse hepimiz android yada apple tlf kullanıyoruz. Dolayısı ile mobil uyumlu yani telefonun ekranına göre otomatik büyüyen küçülen ve telefonun işlemcisini ,ram'ini şişirmeden rahatlıkla kitlenmeden dolaşabileceğimiz hızlı açılan sayfalara mobil uyumlu sayfa denir. Hanginiz 5 dk da gelen sitede gezer? tabiki hiçbirimiz. Çünkü insan yapısı olarak hiçbirimiz beklemeye tahamül edemiyoruz haksız mıyım? O halde önceliğimiz mobil uyumlu responsive tasarımlar ile profesyonel bir SEO ekibi ile çalışmak yani Nanomedya Reklam Ajansı ile çalışmak bu doğrultuda sizler için mükemmel bir değişim olacaktır.

 

SEO  Dediğimiz Olay Bize Ne Fayda Sağlar?

Seo reklamsız cebinizden ekstra google adwords gibi para harcamadan arama sonuçlarında organik olarak üst sıralarda yer alabileceğiniz bir sistemdir. Sistem 3 ile 6 ay arasında yapılan periyodik çalışmalar neticesinde yavaş yavaş ortalama 1 sene içerisinde fayda sağlayan bir çalışma türüdür. Bizlerle yapacağınız SEO anlaşması neticesinde web sitenize bu yazımızda okuduğunuz gibi makaleler girilerek insanların sizi daha kolay bulabilmesi sağlanır. Dolayısı ile organik bir hit yani ziyaretçi kazanabilmek bizim için çok önemli. Amacınıza yönelik ziyaretçiler sizlere gelir sağlayacak ve çalıştığınız sektörde sizlere çok fayda sağlayacaktır.