ankara web tasarım

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
ankara web tasarım
ankara web tasarım olarak Ankara ' da bir çok kaliteli referansı beraberinde taşıyoruz. Başta Katmerun firması olmak üzere Move Mimarlık, Çağdaş, Maret, Tat vb. gibi bir çok kaliteli referansı Web Tasarım alanları olsun, Sosyal medya yönetimi olsun, Grafik çalışmaları, Logo çalışmaları, Kartvizit çalışmaları, Kurumsal kimlik gibi bir çok alanda kaliteli web tasarım referanslarını barındırıyoruz.

Ankara Web Tasarım

ankara web tasarım  olarak Ankara ' da bir çok kaliteli referansı beraberinde taşıyoruz. Başta Katmerun firması olmak üzere Move Mimarlık, Çağdaş, Maret, Tat vb. gibi bir çok kaliteli referansı Web Tasarım alanları olsun, Sosyal medya yönetimi olsun, Grafik çalışmaları, Logo çalışmaları, Kartvizit çalışmaları, Kurumsal kimlik gibi bir çok alanda kaliteli web tasarım referanslarını barındırıyoruz. 

Ankara Web Tasarım Özel CMS ( Yönetim Sistemi ) Yazılımları

Ankara web tasarım firması olarak Nanomedya Dijital Pazarlama ve Seo Ajansı kalitesini gün geçtikçe arttırıyor. Özel Code Igniter ile yazılmış özel cms yazılımlarımız ile google başta olmak üzere bir çok arama motorunda başarıyı yakalıyoruz. Özel cms yazılımlarımız ile çok kolay bir şekilde yazı ve makalelerinizi girebiliyorsunuz. Üstelik %100 seo uyumlu cms yazılımına sahip oluyorsunuz. Biliyorsunuz ki ; Wordpress tarzı yazılımlar sürekli hacklenmeye müsait yazılımlardır. Açık kaynak kodlu olduğundan ötürü malesef sürekli saldırı altında olan bir cms yazılımıdır ve sürekli dışarıdan bir plugin indirdiğiniz için indirdiğiniz pluginler içerisinde açık olup olmadığını bilemediğiniz için sürekli bir tehdit altında kalıyorsunuz. Oysa ki CodeIgniter oldukça güvenli bir framework cms yazılımıdır. Bizleri Sql açıklarından ve diğer dışarıdaki bir çok zararlı uygulamalardan korumaktadır. Bu yüzden günümüzde artık wordpress tarzı açık kaynak yazılımlar yerine CMS yazılımları tercih edilmektedir.

Diğer Ankara Web Tasarım Şirketleri İle Nanomedya Arasındaki Fark Nedir?

Nanomedya Ankara web tasarım ajansı diğer ajanslardan farklı olarak bir ekip olarak faturalı, kurumsal olarak çalışan firmalardandır Çoğu web tasarım firmaları frelance olarak çalışmakta ve işlerini harici yürütmektedir. Bununda en büyük riski kurumsal olmadığı için ileride bir sorun olduğunda kendilerine ulaşamanızdır. Peki Nanomedya'nın diğerlerinden farkı nedir? Öncelikle bizler kurumsal bir firmayız. 2013 'den bu yana aktif piyasada bir çok müşteri kitlesine sahibiz. Bugüne kadar hiçbir şikayet almadık ve işimizi 4x4lük yapmak bizim en büyük prensiplerimizdendir. Grafik personellerimiz ayrıdır, Sosyal Medya Personellerimiz Ayrıdır, Seo Personellerimiz Ayrıdır, Front End personelimiz ayrıdır, Yazılım Personellerimiz ayrıdır. Nanomedya Ortalama dış saha personelleri ile birlikte 13-15 kişiye yakın bir ekip kadrosu ile çalışmaktadır. Ankara'nın en gözde mekanlarından Mahall Ankara'da kurumsal ofisimiz bulunmaktadır.

Ankara 'nın En İyi Seo Firması Kimdir?

Ankara'nın en iyi seo firmalarından birisi 'de biziz. Google'ye ankara seo ajansı yazdığınızda ilk sırada yine bizim olan sitemiz ankaraseojansi 'com çıkmaktadır. SEO çalışmalarımız arasında imleme çalışmaları, makale hizmetleri , sosyal medya seo çalışmaları, youtube seo çalışmaları, yerel seo çalışmaları, global seo ( yorum backlink ) çalışmaları, profil backlink çalışmaları gibi bir çok alanda seo çalışmalarımız mevcuttur. Ayrıca tanıtım yazıları paketleri ile google ve diğer arama motorlarında hızlı bir yükseliş yakalayabilirsiniz. Bütçenizi en doğru şekilde harcayarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için buradayız.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya danışmanlığı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Takipçi kazanma , Takipçi çıkartma, İstediğiniz firmaların takipçilerini takip etme, Yerel takipçi çekme, etiket üzerinden takipçi çekme, beğeni ve yorum yapma, otomatik mesaj karşılama gibi bir çok alanda özel yazılımlarımız ile hizmet sağlıyoruz. Haftanın 3 günü pazartesi , çarşamba ve cuma günleri firma olarak sizlere özel sosyal medya resimleri hazırlıyor ve ürünlerinizi tanıtıyoruz. Sizlerin markanızın arkasındaki güç oluyoruz. Hedeflerimiz arasında sizi marka olarak Tüm Türkiye 'ye tanıtmak oluyor. 

Yerel Seo Hizmetleri Ankara

Yerel seo hizmetleri nedir? ; Yerel seo çalışmalarında özellikle konum hizmetleri hedeflenerek profiliniz düzenlenmekte ve konum odaklı etiketler ile haber yayınları ile google'de twit card özelliği kullanılarak bir çok kelimede önde çıkmanız hedeflenmektedir. Böylece hem web siteniz google gibi güçlü bir siteden sürekli backlink alacak ve arama motorlarında daha ön planda olacaksınız. Sitenizin otorite puanını yükseltmek için etkili çözümdür.

Kurumsal SEO Hizmetleri

Kurumsal seo paketlerimiz arasında özellikle makale hizmetleri ön planda çıkmaktadır. Makale web sitesinin olmazsa olmazları arasındadır. Çünkü ne kadar çok makale o kadar çok kitleye erişmek demektir. Bu makaleleri sosyal medya hesaplarınızda yayınlayarak sitenizin otorite puanı yükseltilmekte ve seo çalışmaları 3 ile 6 ay arasında kendini belli etmektedir. Daha güçlü bir yükselme için önerilerimiz arasında footer backlink ve tanıtım yazısı paketleri yer almaktadır. Global alanda kendini kanıtlamış otoriter google news kayıtlı sitelerden tanıtım yazıları alarak sitenizin gücüne güç katabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik 

Kurumsal Kimlik Nedir; Kurumsal kimlik bir firmanın kişisel yüzü demektir. Yani kurumsal alanda sizi temsil edecek profesonel bir kartvizit, profesyonel bir tanıtım paketi , profesyonel kurumsal web sitesi gibi bir çok paketi içermektedir. Biz Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Ankara'nın en kaliteli prestij bölgesi Mahall Ankara ofislerinde en uygun fiyatlarla kurumsal hizmet sağlıyoruz. Dijital ortamda aradığınız her türlü desteği Nanomedya'da bulabileceksiniz.

 

8 10
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr