Ankara Web Tasarımcı

Ankara Web Tasarımcı

12 Kasım 2017


 ANKARA WEB TASARIMCI

 

  Ankara web tasarımcı olarak Nanomedya Danışmanlık Hizmetleri olarak sizlere çözüm sunmak isteriz. Web siteleriniz yok mu? yada web siteniz var ama ziyaretçi almıyor mu? Ticaretle uğraşanlar hiç ürün satamıyor musunuz? İşte artık yeniliğin zamanı geldi eski tasarımlarınızı varsa bir kenara bırakın önelikle kaliteli sunucularımıza %99 uptime olan hosting'lerimize web sitenizi taşıyalım sözleşmemizi yapalım sizler isteklerinizi belirtin bizlerde sizlerin istekleri doğrultusunda güzel bir çalışma ortaya çıkartalım firmanızı üst sekmentlere doğru taşıyalım, Başarıyı sizlerle paylaşalım. Mutluluğunuzu görmek müşteri memnuniyetini görmek inanın bizleri de yüceltir sizler bizim kaliteli referanslarımız olmalısınız ki diğer müşteriler de bizleri tercih etsinler.

Ankara Web Tasarım Fiyatları

 

  Ankara web tasarım fiyatları ortalama başlangıç basit siteler için 450- 999 tl arasında değişmekte olup biraz orta çaplı web siteleri için daha geniş kapsamlı olanlar 1500 ile 1999 tl arasında değişmekte olup profesyonel bir destek ve profesyonel tamamen sizlere özel bir tasarım ile sizleri google'de arama sonuçlarında zirvelere çıkartacak tasarım consepti 2500 ile 4000 tl arasınd değişmektedir.

 

Ankara Web Tasarım Firmaları

 

  Ankara webtasarım firmaları olarak birçok firma mevcut fakat yukarıda da bahsettiğim gibi firma var firma var bunu iyice süzüp araştırıp refernaslarına bakıp hatta referansları teyit edip ilgili firmayı tercih etmek gerekir. Referansları memnun mu yoksa şikayetçi mi? buda önemli bir faktör bizim referanslarımız açık ve nettir dilediğiniz firmadan dilediğiniz gibi bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

 

Web Tasarım Ostim

 

Ankara web sitesi tasarımını ostim bölgesinde genellikle ufak çaplı işletmeler yaptırmak'ta ve gördüğümüz kadarı ile çoğu yukarıda bashetiğimiz nedenlerden ötürü madurlar. Web tasarımcılar 500-600 tl ye ucuz tasarım vaadleri ile kandırıp paralarını alıp 1-2 ay gelmeyip şu eksik bu eksik şu parası bu parası diyerek müşterileri kandırabiliyorlar. Yada yenileme ücretleri geldiğinde 250 liralık alacağı üreti faiş rakamlar isteyerek mecbur devam etmelerini sağlıyorlar bu konuda özellikle belirtiyoruz sözleşme yapmadan kesinlikle web tasarım hiçbir firmaya yaptırmayın bizi tercih etmenizi tavsiy ediyoruz.