Çankaya kurumsal web tasarım firmaları

Çankaya kurumsal web tasarım firmaları

14 Ağustos 2017


 

 Çankaya kurumsal web tasarım firmaları

Çankaya kurumsal web tasarım firmaları arasında Nanomedya Ankara Web Tasarım Hizmetleri alanında kurumsal hosting'de ve kurumsal web tasarımında kendini geliştirmiş internet ve sosyal ağ yönetimi , SEO hizmetleri , Makale (editörlük) hizmetleri, Online E-ticaret kurumsal web siteleri, Şirketler için kurumsal web siteleri 'ni tamamen özel hazır uygulama olmadan her firmaya özel konsept tasarımı ile sizlere harikalar yaratmaktadır. 

 

Çankaya kurumsal web tasarım firmaları

Hayalinizde bir iş kurmak ve bu işi zamanla en üst kaliteye yükseltmek istermisiniz?

 

Evet dediğinizi duyar gibiyim. Ozaman ilk işiniz Nanomedya Ankara Web Tasarım Hizmetleri' ni arayıp bizden bir görüşme randevusu alın ve alanında uzman arkadaşımız sizle iletişime geçtikten sorna uygun bir gün belirlenir ve uzman arkadaşımız sizlere işleyişin ne şekilde gitmesi geretiği hakında birkaç tüyo verdikten sorna sözleşme yapılır. Özellikle son zamanlarda Çankaya kurumsal web tasarım hizmetleri konusunda müşterilerimizden talepler gelmektedir. Sizlere daha iyi nasıl hizmet verebiliriz sizi ne kadar üst seviyelere taşıyabiliriz? , Rakipleriniz sizden ne kadar önde ? , Rakiplerinizin önüne geçebilmek için neler yapabiliriz? bunları oturup sizlerele analiz raporu çıkarttıktan sonra ne kadar ortalama sürede ilk sayfalara gelebileceğiniz konusunda iddialı yaklaşımlar ile hizmet akdini başlatabilmek için konuşmalara başlayacağız. 

 

Rakiplerim benden çok önde ve ben çok gerideyim onların önüne nasıl geçebiliriz?

 

Rakipleriniz ne kadar güçlü olursa olsun birkaç aylık çalışma ile örneğin googlede 6ncı sayfalardasınız rakip yoğunluğuna göre 1nci sayfalara gelmek biraz zaman alabiliyor. Sıkı çalışma, tanıtım yazıları , makale hizmetleri ve seo çalışmaları web sitenizin içeriğinin zenginleştirilmesi , görsellerin zenginleştirilmesi, bol bol haber ve makale eklenmesi ile zaman ile google sizi tanıyacak ve evet bu web sitesi yeni ama sürekli güncel yazılar paylaşıyor ve sürekli seo çalışmaları ile öne çıkmak için çabalıyor bu siteye şans verelim  dediği anda yükseliş başlıyor. Çalışmalarımızın meyvesini vermeye başlayan siteleriniz zaman ile üst seviyelere çıkıyor. 

 

 

 

Peki sizler bu işi ne kadar profesyonel yapıyorsunuz?

 

Güzel soru evet biz işimizde gerçekten profesyoneliz. Elimizdeki bilgiler doğrultusunda yükselebildiğimiz kadar yükselmeyi hedefliyoruz bu yazıda okuduğunuz gibi sürekli makaleler eşliğinde seo çalışmaları ile yükselip rakiplerimizin önüne geçmeyi başardık. 15- 20 yıllık sitelerin önüne geçtik şu anda google'de " Ankara Web Tasarım " cümlesi rakip analizlerine göre öne geçmek neredeyse imkansız olmasına rağmen biz Nanomedya firması olarak ilk sayfanın ilk 4 'üne girmeyi başardık ve yerimizi şu anda sabitledik. Uzun zaman alan çalışmalarımız doğrultusunda 8-10 sayfalardan 1nci sayfaların ilk 4 üne girme sevinci ile mutluluk ve gurur duymaktayız. Alanımızda gerçekten çok iyi olduğumuzu düşünüyoruz. Tabiki bu özverili çalışmanında biraz maliyeti var maliyet olmadan birşeyler yapamıyoruz malesef çok iyi konumlara gelebilmek için kendinize ortalama aylık 2000 tl civarında bir bütce ayırdığınızda gerçekten 1 sene içerisinde çok iyi konumlara geliyor ve cirolarınızı katıyorsunuz.

 

 

Google Reklamları ile 1nci sayfalara hızlıca çıkabilmek

 

Google reklamları verdiğinizde hızlıca ön sayfalara çıkabilirsiniz fakat hepsi bütcenize bağlı rakiplerinizin yoğunluğuna göre belirlediğimiz bütçeler ayda 2000 tl den 3000-5000 tl ye kadar rakiplerinizin yoğunluğuna göre ayırabileceğiniz bütçeler ile sosyal medyalarınız, web siteleriniz, e-ticaret siteleriniz 'in yönetimlerinin takiplerini sağlayabiliyoruz. Editör arkadaşlarımız günlük alaliz yaparak web sitesi ürünlerinizin ön planda çıkabilmesi için günlük fiyatlandırmaları takip etmelidir. Örneğin raibiniz x üründe yükselmek için 0,50 kuruş veriyor ise siz ondan önce çıkmak istiyorsanız 0,51 kuruş vermelisiniz gibi....

Nanomedya Reklam ve Web Tasarım Hizmetleri olarak sizlerin kar marjlarınızı yükseltmek , firmanızın tanılabilirliğini yükseltmek , sizleri bu çalıştığınız alanda ön planlara çıkarabilmek için bize yeterli bütçeyi vermeniz dahilinde bütcenizin durumuna göre tam zamanlı yada yarım zamanlı çalışabiliyoruz. Hem google hem de seo çalışması satın aldığınızda sosyal medyalarınız'ı da bize teslim ettiğinizde sadece 1-2 ayda değişimi izleyin arkanıza yaslanın ve firmanızın ne kadar geliştiğini örneğin ayda 10-15 kişi sitenize gelirken bir anda ayda 1000-2000 kişi 3000 kişi 'nin geldiğini ve sitenizin sürekli atkif insanların olduğunu göreceksiniz.