E-ticaret Sitesi Kurmadınız mı?

E-ticaret Sitesi Kurmadınız mı?

3 Nisan 2018


E-ticaret Sitesi Kurmadınız mı?

Tekonoloji çağındayız. Artık herşey internet üzerinden alınıp satılıyor kolaylıkla bir internet sitesinden kart bilgileri girerek yada kapıda ödeme nakit ödeme, havale gibi seçenekler ile internet üzerinden mağazaların yüksek rakamları yerine uygun bütçenize göre ürünleri tedarik edip internet üzerinden güvenle alışveriş yapabiliyorsunuz.

Bazı ürünler hatta nerdeyse yarı fiyatına internet üzerinden bulabilmek mümkün. Sadece bir depo olarak kullanılan yerlerin fazla bir maliyeti olmadığından bazı üreticiler sadece internet odaklı satış yaparak ayda milyarlarca para kazanıyor.

Kimi siteler ise gelir ortaklığı yaparak sattığı ürünlerden komisyon vererek ek gelir elde ediyorlar. Çağımız E-Ticaret sitesi çağıdır. Nanomedya Shop sistemi ile internet üzerinden ücretsiz olarak e-ticaret modülü kurdurabilirsiniz. Sadece yıllık Hosting ve Domain ücreti ödiyerek sizlere ücretsiz E-ticaret sitesi kurma fırsatını tanıyoruz.

Nanomedya Shop sistemi tamamen özel kodlanmış bir uygulamadır. Mobil uyumlu kolaylıkla ürün ekleyip kolaylıkla ürünlerinizi internet ortamında paylaşabileceğiniz özelliklere sahip basit ve sade bir uygulamadır. Eğer siz de halen bir e-ticaret sitesi online alışveriş sitesi kurdurmadıysanız mutlaka bizlerle iletişime geçmelisiniz.

Firmanıza özel konsept tasarımlarımız da ayrıca yapılabilecek bir altyapıya sahibiz.