En iyi SEO Nasıl Yapılır?

En iyi SEO Nasıl Yapılır?

30 Mayıs 2018


EN İYİ SEO NASIL YAPILIR?

Önceki yazılarımızda Ankara SEO Firmaları hakkında detaylı bilgi vermiştik. Bugün ise içerik pazarlamasının en temel unsurlarından birsii olan SEO hakkında detayları sizlerle paylaşmak isteriz. En çok durulan slogan " İçerik Krallığı " 'dır. Kısaca özetle en iyi SEO taktiği bol bol makale girmektir.

Anlaşılır, Sade ve öz kelimeleri bulandırmadan tamamen doğal ve anlaşılır bir şekilde yazılan makaleler Google tarafından pozitif olarak değerlendirilir. Sürekli içerik yazmak ve sürekli aktif olmak google'nin en çok sevdiği şeylerden birisidir. Buna örnek verecek olursak sürekli pazara gidiyoruz değil mi ? pazara her gittiğimizde farklı birşeyler almak isteriz hepimiz değil mi? Evet her hafta pazara gittiğinizde hep aynı manzarayı görürsünüz ve bunalırsınız. Haksız mıyım? fakat sürekli farklı yüzler farklı esnaflar farklı ürünler değişik ürünler belki de adını bilmediğiniz yeni ürünleri keşfettiğinizde bu hoşunuza gidecek ve ne olduğunu öğrenmek isteyeceksiniz doğru mu? evet aynen öyle işte SEO dediğimiz mantık'da bu şekilde işler. Öncelikle Bol bol makale içerik girmek gerekir.

Şöyle düşünün ; Günde 2-3 makale giren bir firma ayda 3-4 makale giren bir firmayaa oranla internette bulunma olasılığı daha yüksektir. Organik Doğal Hit yani Google'den sağladığınız hit size en faydalı olan hittir. Diyelim ki 1 sene sonunda web sitenizde 1000 Adet içerik girdiniz ve bu içerikler zamanla google indekslemeye başladı yavaş yavaş konumlarda yükseliş gözlemlersiniz. İnsanlar makalelerinizi ziyaret ettikçe google gözünde değeri artar heleki yazdığınız yazılar google veritabanında hiç olmayan başlıklar ve yazılar ise heleki koyduğunuz görseller internette hiç bulunmayan bir görsel ise işte tadından yenmez arkadaşlar kısacası Google Özgünlüğü Doğallığı sever...