En iyi web tasarım firmaları

En iyi web tasarım firmaları

27 Mart 2018


 

EN İYİ WEB TASARIM FİRMALARI NANOMEDYA REKLAM AJANSI

 

En iyi web tasarım firmaları , ajansları bulmak oldukça zor bir işlemdir. Günümüzde birçok web tasarım firması malesef türemiştir. Hazır uygulamalar üzerinden editleyerek yani düzenleyerek sizlere web tasarımından anladığını ifade ederek en ufak probleminizde sizlere sırtını çevirerek yapamayız diye söyleyip telefondan engelleyen o kadar kişi var ki? Kime güvenceğinizi şaşırdınız değil mi? evet haklısınız. Wordpress uygulamaları özellikle hazır paket uygulamalar olduğundan pek çok çevre tarafından hazır paket yazılımlarla çok kolay bir şekilde kurulmatadır. Belkide 2 günde kurup sitenizi sizlere teslim edebilirler fakat bu sistem sadece makale yazmak yada blog olarak kullanılmak sureti ile faydalı olabilir fakat kurumsal bir web tasarımı için uygun bir yazılım tipi değildir. Her makalemizde özellikle bu konu başlığına deyiniyoruz.

EN İYİ WEB TASARIMI NASILDIR?

 

En iyi web tasarımı şüphesiz ki ; Arama motorlarında sizleri üst sıralarda çıkartabilecek bir altyapıya sahip olmalı, kurumsallığınızı ön plana koyarak logonuz, kurumsal kimliğiniz, sliderleriniz ile web siteniz göze hitap etmelidir. Web sitemizi incelediyseniz demek istediğimi çoktan anladınız. Referanslarımızı incelediğinizde kafanızdaki düşünceyi duyar gibiyim evet bu firma web tasarımında gerçekten çok iyi firma'ya benziyor. Durun bakalım hemen gördüğünüze inanmayın biraz da sorgulayalım kimdir nedir necidir bu Nano Reklam Ajansı öncelikle SEO ekibi olarak ben , Yazılım departmanında 2 adet arkadaşımız grafik departmanımızda 1 adet arkadaşımız ve pazarlama bölümünde 1 adet arkadaşımız ile biz büyük bir ekibiz. Nanomedya firması olarak E-ticaret yazılımları, Kobilere özel tasarımlar, Kurumsal Kimlik gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Sizlere en iyi web tasarım ve kurumsal kimlik verebilmek için kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Teknoloji 'ye ayak uydurmaya çalışıyoruz. Yenilikleri takip ederek sizlere çözümler ve önerilerde bulunuyoruz.

WEB SİTESİ YAPTIRDIK FAKAT YÖNETMEYİ BİLMİYORUZ

 

Web sitesini yaptırdınız yönetmeyi bilmiyorsunuz , hiç sorun değil ! ekibimiz yapacağınız sözleşmeye göre içerik , makale, ürün yerleşimi gibi konularda sizlere yardımcı oluyor. Çok basit bir panelimiz var üstelik tamamı ile türkçe ve tamamı ile sıfırdan kodlanmış özel bir yazılım. Yönetmek o kadar basit ki ; siz bile başardığınıza inanamayacaksınız.

WEB TASARIMCIMIZ YOK

 

Hiç sorun değil sosyal medya hesaplarınız, Web siteniz için gerekli altyapı ve projeleri dilerseniz sizlerin adına komple biz yürütebiliriz. Ekibimiz bu konuda bilgi ve tecrübeli bir altyapıya sahiptir. Ankara web tasarım firması olarak sizlerle daha iyi bir geleceğe adım atmak adına Ankara 'nın tüm bölgelerinde hizmet verdiğimiz yerlerin memnuniyetini sizlerle paylaşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Bizi tercih etmeniz için başka bir sebep var mıydı?