Etkili Bir Pazarlama Nano Medya E Ticaret Sitesi İle Mümkün

Etkili Bir Pazarlama Nano Medya E Ticaret Sitesi İle Mümkün

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Etkili Bir Pazarlama Nano Medya E Ticaret Sitesi İle Mümkün

 

Etkili Bir Pazarlama Nano Medya E Ticaret Sitesi İle Mümkün

Günümüzde alışverişin merkezi artık online web ortamlarına kaymış durumda. En büyük firma ve şirketler bile, sahip oldukları web siteleri ile daha fazla kişiye hizmet veriyor. Eticaret olarak tanımlanan bu sistem; gerek ülke içinde gerekse ülke dışında müşteri portföyünü genişletmek adına birçok avantajı beraberinde getiriyor. Google arama motorlarına uygun ve seo çalışması tamamlanmış e ticaret siteleri ile maddi anlamda daha fazla kazanç elde etmek, firmanın tanıtımını yapmak, milyonlarca kişiye ulaşmak mümkün.

E Ticaret Sitesi Paketlerinin Özellikleri Nelerdir?

Farklı paketler ile 1 günde eticaret siteniz hazır. Çünkü firmanın sunmuş olduğu değişik eticaret paketleri, çok kısa bir süre içinde devreye girmektedir. Özellikleri ise şöyledir;

·         Host seçimi son derece başarılı bir şekilde yapılmıştır. Firmanın yapısına uygun ve kapasitesi buna göre ayarlanmış olan host, problem çıkmasını önler.

·         Google ile gösterilen uyumluluk sayesinde web sitesi her zaman en üst sıralarda görüntülenebilir.

·         Kullanıcılar için özel bir şekilde tasarlanmış sayfada, hız çok yüksektir. Giriş işlemleri çok zaman almaz. İstediğiniz alana birkaç saniye içinde erişmeniz mümkündür.

·         Eticaret paketleri sayesinde sitenizde hazır bir ödeme modülü de olacaktır. İsteğe göre modül sayısı arttırılabilir. Sanal pos, para ödemesi yapılan siteler için hayati derecede bir öneme sahiptir.

·         Paket ile sunulan bu hizmette, başarılı bir renk tercihi de dikkatlerden kaçmaz. Böylelikle firma ile uyumlu bir renk ve görsel ön plana çıkmaktadır.

E Ticaret Sitesi Fiyatları Nasıldır?

Uygun bir e ticaret sitesine sahip olmak son derece kolaydır. Bunun için e ticaret sitesi fiyatları kontrol edilebilir. Her paket içinde farklı özellikler söz konusudur. Bundan dolayı değişik bir fiyatlandırma mevcuttur. En iyisini bulabilmek için mutlaka e-ticaret paketleri karşılaştırma işlemleri yapılmalıdır. Özellikle firmanızın yapısı, kimlere hitap ettiği, olası potansiyel ve hedefler göz önünde bulundurulmalıdır. Böylelikle bütçenizi sarsmayacak bir fiyat üzerinden, Google ve seo oyunlu bir web sitesi sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde ticari hacminiz daha da artacaktır.

23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr