Google Aramalarında İlk Sayfada Görünme Sonuçları

Google Aramalarında İlk Sayfada Görünme Sonuçları

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Google Aramalarında İlk Sayfada Görünme Sonuçları
Google aramalarında ilk sayfada görünme sonuçları, google aramalarında ön sayfalarda nasıl çıkarız, google 'de nasıl web sitemizi yükseltiriz birlikte inceleyeceğiz.

 

Google Aramalarında İlk Sayfada Görünme Sonuçları

 

Google aramalarında ilk sayfada çıkan bir siteyle, 10. sayfada çıkan site arasında son derece büyük bir fark bulunacaktır. Tüm anahtar kelimelerde aynı fark görüldüğü taktirde, yapılan aramalarda sürekli olarak ilk sayfadaki siteye giriş yapılacaktır. Hem verilen hizmetin herkes tarafından görülemiyor olması, hem de sayfanın tanıtılmasının mümkün olmaması, Google aramalarındaki yerinizden kaynaklanır.

Çoğu kişi sadece ilk sayfada işlemlerini gerçekleştiriyor olması nedeniyle, içeriklerin SEO faaliyetleri doğru yapılmadığı taktirde, büyük kitlelere ulaşılması da mümkün olmayacaktır. Ankara Web Tasarım çalışmalarımızdan yararlanarak kaliteli bir site oluşturulmasını sağlayabilir, içeriklerinizi kitlelere ulaştırmak için SEO hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Aramalarda İlk Sayfada Görünen Siteler

Aramalarda ilk sayfada çıkmak isteyen sitelerin özellikle kaliteli sonuçlar elde edilebilmesi için, arama motoru optimizasyonuyla ilgili işlemlerin doğru yapılması gereklidir. Doğal popülarite elde edilmesi, uzun vadeli olarak binlerce hatta milyonlarca insanın web sitenizi takip etmesini sağlayacaktır. Sadece bir günlük ilk sayfaya çıkma durumları tamamen boşa para harcamaktır.

Ankara web tasarım firmaları arasındaki kalitemizden yararlanabilirsiniz. Şık site oluşturmamızı sağlayabilir ve sayfanıza özel içeriklerinize ulaşacak bireyleri doğal şekilde çekebilirsiniz. Arama hacmine göre ilk sayfadan adresinize giriş yapılması için anahtar kelime bazlı çalışmalarımız, sitenin popülaritesini artıracaktır.

Alakasız Anahtar Kelime Kullanımı

Genel site yapısına uygun olmayan içeriğin konusuna ve hangi türde üretildiğinin belli olmadığı bir paylaşım yapılmamalıdır. Haber sitelerinde özellikle farklı alanlara yönelmek isteniyor olması nedeniyle, futboldan bahsedilirken aynı zamanda şarkıcı da anahtar kelime yapılabiliyor. Bu sayede hem haberin genel konusu hem de içeriğinden sıralamalardaki yerini yükseltmesi sağlanıyor. Web Tasarım Ajansı ve SEO işlemleriyle, kaliteli siteler oluşmasını sağlıyoruz.

Web sitenizde, hizmetinize uygun ve aradığının karşılığını bulabilecek insanların gelmesi için SEO işlemlerinin doğru yapıldığından emin olmanız gerekiyor. Google aramaları için Ankara SEO ajansı ile görüşebilir ve hangi sektörde hizmet verdiğinize bağlı olarak, anahtar kelime durumlarına uygun şekilde yarışa girebilirsiniz. Alakasız anahtar kelimelerin kullanılması halinde, sıralamalarda diğer web siteleriyle yarışmanız mümkün olmayacağı için, fuzuli masraf etmiş olursunuz. Site içeriklerinin firmamızla görüşülerek, özel olarak oluşturulması ve bu alan üzerinde kararlaştırılması gerekir.

23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr