İvedik Ankara Web Tasarım Fiyatları

İvedik Ankara Web Tasarım Fiyatları

27 Mart 2018


İVEDİK WEB TASARIM

İvedik bölgesinde web tasarım fiyatları oldukça makul ücretlere yapan birçok firma mevcuttur. Hatta firma olmayan Freelancer (serbest çalışan) kişiler bu işi çok uygun fiyatlara basit sadece adı site olsun diye kurduğu birçok ucuz paketler mevcuttur.

Web Tasarım diyince akla sadece site gelmez, Sitenin ürünlerini tanıtan, Firmanın asıl amacının ne olduğunu, internet üzerindeki satış pazarını, gerekirse ürünerini ön plana koyarak ürünlerini pazarlaması için gerekli altyapıya sahip olduğu taktirde satış yapabilme ve müşteri potansiyeline erişebilme gibi faaliyetleri insanlara aktarabilmektir.

Web sitesi tasarımı kaliteli olarak tasarlandığında , altyapısı düzgün ve kolay anlaşılır, müşteri portiföyüne kolaylıkla web sitesinin amacını , kalitesini ve firmanın kurumsal kimliğini kolayca ziyaretçi potansiyeline açıklayabildiğinde o web sitesi başarılı bir web sitesidir.

İvedik ankara bölgesinde yukarıda bahsettiğimiz maddelerden yola çıktığımızda basit web tasarımlar , wordpress, joomla gibi 15-20 dakikada kurulumu gerçekleşirilip sürekli güncellemeye maruz kalan eklentiler, sunucuyu ve cpu harcayan geç gelen ve sürekli problem çıkartan ve asıl amacı sadece blog yani yazı yazma ve bilgi verme amaçlı kullanılan web siteleri yerine firmanızın kurumsallığını ön plana yansıtacak kaliteli ve profesyonel bir web sitesine ihtiyaç duyulmaktadır.

PROFESYONEL BİR WEB SİTESİ NASIL OLMALIDIR?

Profesyonel bir web sitesi yaparken öncelikle yazılımın altyapısı google ile uyumlu olmalıdır. Nanomedya Reklam ve Tanıtım Hizmetleri olarak biz google güncellemelerini altyapımıza göre sürekli değiştiriyoruz ve güncelliyoruz. Aktif olarak yazılım , SEO, Tasarım ekibimiz ile bir uyum çerçevesi içerisinde her hafta toplantılar düzenleyerek kendimizi nasıl geliştirebiliriz?, Nasıl müşterimize daha iyi bir hizmet verebiliriz? gibi soruları kendi aramızda tartışarak sizlere daha iyi bir hizmet sağlamak ve sizlerin internet üzerinde bulunabilirliğinizi arttırabilmek adına kaliteli siteler tasarlamak ve bunları sizlerle paylaşmak için bir ekip olarak faaliyet göstermekteyiz.

WEB SİTELERİMİZ SEO UYUMLU , MOBİL RESPONSİVE UYUMLUDUR.

Web sitelerimiz kurumsallığınızı ön plana çıkarttığı gibi aynı zamanda hem mobil uyumlu, hem'de speed test'den başarı ile geçen yüksek performans ve kaliteli bir altyapısı ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Hosting olarak Türkiye'nin önde gelen firmaları ile çalışmaktayız. Web siteleriniz Nanomedya Güvencesi ile kaliteli hostinglerde sizlerle buluşuyor. Altyapı bizler için önemli yüzlerce müşteri kitlesi ile bu sektörde hizmet sağlıyoruz. Ve bizler için en önemli şey müşterimizi memnun edebilmektir.

SOSYAL MEDYA VE SEO YÖNETİMİ

Sosyal medya ve SEO konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktayız.  Sosyal medya günümüzde çok önemli bir yere sahiptir. Özellikle İvedik bölgesinde Web Tasarım yaptırmak isteyen müşterilerimiz Sosyal medya üzerinden firmalarını milyonlarca kişiye hitap ederek tanıtımlarını yapabilir, Beğeni, Takipçi kazanabilir, Firmasının bulunabilirliğine katkı sağlayabilir.

SEO olarak web siteniz Arama motorlarına kayıt edilir, Düzenli olarak backlink çalışmaları yapılarak google sıralamalarında istediğiniz anahtar kelimelerde 3 ile 6 ay içerisinde zamanla yükselme sağlayarak web sitenizin kalitesini arttırmak adına yapılan çalışmalara SEO diyoruz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Web tasarım fiyatları bölgelere ve isteklere göre değişmektedir. Her kitlenin ihtiyacına ve alanına göre ek yazılım ve modüller yüklenmektedir. Bunlara SEO çalışmaları, Sosyal medya yönetimi gibi çalışmalar girdiğinde fiyatlar ister istemez maliyetleri artacaktır. Ama küçük işletmeler için 750 TL 'den başlayan fiyatlar ile Kurumsal web sitesi sahibi olabilceksiniz Nanomedya 'yı tercih ederek hayalinizdeki web sitesine bizlerle kavuşacağınıza eminiz. Bizi aramadan fikir almadan web sitesi yaptırmanızı önermiyoruz. Çünkü bizler sözleşmeli olarak sizleri garanti altına alıyoruz. Web siteleriniz sözleşmeli olarak isteklerinize göre baştan sıfırdan firmanıza özel tasarlanıyor. Bizi tercih etmeniz için en önemli sebep sanırım bu olsa gerek. Müşterimize yaptığımız çalışmaların garantisini veren sayılı firmalardanız.  Gelin bugün Nanomedya'yı tercih edin . Sizde Mutlu Müşterilerimiz arasında yer alın.

Saygılarımızla