Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalı?

Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalı?

12 Temmuz 2018


Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalı?

 

Kurumsal web sitesi nasıl olmalı ? sorunun cevabını hepimiz merakla araştırırız. En iyi web tasarım nasıl olmalı? Kurumsal tasarımlar öncelikle firmaların özgeçmişini, geleceğini istikbalini anlatabilecek kapasiteye sahip bir site olmalı. Öncelile web tasarım firması tercih edilirken refernaslarını kontrol etmek, kalitesini test etmek, mobil uyumlu responsive tasarım olup olmadığını kontrol etmek çok önemlidir.

Kurumsal Web Tasarım yapılırken nelere dikkat etmeliyiz?

 

Kurumsal web sitesi yaptırırken en önemli husus çalıştığınız web sitesini yaptırdığınız kişinin serbest çalışan değil kurumsal  olarak bu işi yapmaya yetkisi olan, marka patentini almış Nanomedya Ajansı gibi kaliteli bir ajans olmasına özen gösterin. Standart firma açmış paravan bu işi yürüten firma bile olmayan kişilerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Nanomedya olarak 2011 ‘den beri aktif olarak web tasarım sektöründe lider bir kurum olarak günümüzde projelerimize devam etmekteyiz. Kurumsallığımız referanslarımızdan inceleyebilirsiniz. Kurumsal bir firmanın kurumsallığı referanslarından belli olur. Bu yüzden önceliğimiz  kurumsal tasarım yaptığımız müşterilerin refernasları bizler için çok önemli. Referanslarınızı ön plana çıkartacak şekilde bir dizayn sağlarız. Kurumsal kimliğinizde en önemli unsurlardan birisi domain sizin üzerine olmalıdır.

Kurumsal Web Sitesi Yaptırırken Domain Mutlaka Üzerinize Olsun !

 

Kurumsal web sitelerinde domain mutlaka firmanın üzerine olmalı neden mi? Bugün domain 50 TL ise seneye yenileme zamanı geldiğinde size domaini aldıran firma 200-300 lira gibi bir fiyat çekebilir. Sizde firmanızın ismi ile olduğundan mecburen ödemek zorunda kalırsınız. Bu tür tatsız durumlar maalesef günümüzde paravan firmalarda gözükmektedir. Ortada bir sözleşme vs olmadığından hiçbir hak talep edemezsiniz. Ancak patent alıp mahkeme yolu ile yıllar süren davalar neticesinde bir ihtimal belki alabilirsiniz. Üstüne soğuk su içmekten başka yapbileceğimiz maalesef pek fazla bir şey yok. O yüzden ya sözleşmeli olarak bir ajans güvencesinde yada kendi üzerinize alarak bu işi devam ettirmelisiniz.

Bir diğer husus ise karşınızda mutlaka firma olmalı. Diyelimki bir arkadaşınız yaptı siteyi Allah muhafaza trafik kazası geçirdi yada farklı bir şey oldu adama ulaşamdınız ne olacak? Tüm emek, tüm site, ödenen tüm masraflar hepsi çöpe mi gidecek elinizde eğer bir sözleşme yoksa evet aynen öyle çöpe gidecek. Bu yüzden Nanomedya reklam ajansını tercih etmelisiniz. Kurumsal firmalar, şahıs firmaları, şahsi web siteleriniz her ne olursa olsun firmamızda sözleşme ile güvence altındasınız. Kaşeli imzalı olarak alacağınız sözleşmede her türlü hak sahibi olabiliyorsunuz. Domain’i üstünüze alabiliyorsunuz.

Kurumsal Web Tasarım Ankara

 

Kurumsal web tasarım ankara’da Nanomedya reklam ajansı ile tanışmanızın vakti geldi. Halen firma olmayan kişilerin verdiği basit tasarımlar, özgün olmayan kopya içerikler ile başarıyı sağlayabileceğinizi ümit ediyor musunuz? Google sürekli kendini güncelleyen bir alt yapıya sahip. Birbirinin kopyası tasarımlar özellikle wordpress de çok sık karşılaşırız hazır temalar üzerinde birkaç değişiklikle piyasaya girer ve google nezlinde değersiz bir sitedir. Tamamen kendinize özgü bir web tasarım ile google’nin karşısına çıkarsanız kesinlikle başarılı olursunuz. Bu konuda emin olun SEO’Dan daha önemli olan şey tamamen özgünlüktür. Özgün olan site her zaman üstte çıkar. İnternetten araştırabilirsiniz.

Kurumsal  Yerel  SEO

 

Kurumsal firmalarınızı yerel sektörde bulunabilirliğinizi arttırmak için google haritalara ücretsiz olarak kayıt ediyor ve onaylattırıyoruz. Böylece insanlar google’ye firma isminizi yazdığında konum vasıtası ile işletmenizi ziyaret edebilirler. Yorumları inceleyebilir firmanız hakkında kalitesini öğrenebilirler. Web sitenizi de kolaylıkla ordan inceleyebilirler. Yaptığınız ara ara paylaşımlar ve yayınları inceleyebilirler.

Sizde Alanında uzman ekibimizle bugün iletişime geçerek SEO, Yerel SEO, Web Tasarım ve Kurumsal web tasarım projelerinde uzman destek alın.