Kurumsal Web Tasarım

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Kurumsal Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım 'da öncü hizmet Nanomedya Reklam ve Tanıtım Hizmetlerini tercih edin, Sizinde bugün kurumsal bir web tasarımınız olsun, üstelik mobil ve tabletler için %100 uyumlu. Google'nin tam istediği kalite ve özelliklerde firmalarınıza özel tasarımı ve altyapısı ile 2018'e özel yeni tasarımlarımızı tercih edin !

Kurumsal Web Tasarımı Nedir?

Kurumsal web tasarımı ; Firmanızın özellik ve niteliklerini anlatan bir aracı sitedir. Örneğin bir kozmetik firmasısınız, basit bir web sitesi mi hoşunuza gider direk firma ile iletişime geçersiniz yoksa kurumsal yani profesyonel ve tam bir şirket firma imajı vermiş bir siteye mi? Tabi ki kurumsal web sitesine önem veririm.

İlk web sayfası çıktığı dönemlerden bu yana o kadar çok teknoloji gelişti ki ; eskiden geocities .com vardı yahoo’nundu sanırım yanlış hatırlamıyorsam ilk web sitemizi 97-98‘li yıllarda oralardan açmıştık çok sevinmiştik bizimde artık bir web sitemiz var, bizi dünya görüyor google arama motorlarında çıkıyoruz diye o kadar çok sevinmiştik. Hatta ozaman bizim teknik servis bir arkadaş vardı buzdolabı işi yapıyor du ona ilk web sitemizi kurmuştuk. O zamanlar insanlar yeni yeni google’yi tanıyordu. Zamanla google kendini geliştirdi eskiden keywords kalabalığı olan fake siteler google’yi kaplamıştı. Tasarım güzel görünümlü sitelerin yerine 1 sayfa dolusu anahtar kelime yağmuru çıkıyordu . Google kendini aştı çeşitli botlar ve algoritmalar geliştirerek bu sorunu zamanla aştılar. Halen ufak tefek siteler olsa dahi artık google biraz daha bu konularda temkinli.

O gün den bu güne tabiki her şey gelişti. Artık mobil uyumlu siteler, kobilere uygun tasarımlar, firmalara yönelik tasarımlar, şirketleşmiş kurumsallaşmış Anonim Şirketlerine uygun tasarım ve şablonlar artık günümüzde daha popüler. Önceki yıllarda android telefon mu vardı? Yoktu tabiki ilk android telefonların çıkması ile birlikte cep telefonlarına internet gelmesi ile 3g desteği ile birlikte artık mobil hayat daha önemli bir hale geldi.

Mobil Uyumlu Site Neden Bu Kadar Önemli ?

 

Hemen kısa bir özetle açıklayayım. Mobil uyumsuz siteler google’de daha alt sıralarda çıkar fakat mobil uyumlu, responsive temalar yani görseller otomatik telefon özelliğine ve genişliğine büyüklüğüne göre otomatik boyutlandırılan web siteleri daha çok önem arz ederler.

Aslında bu işin ilmi şu şekilde; şimdi herkes çağımız telefon çağı nerdeyse bir araba parasına telefon var piyasada 5-6 bin 8 binlik telefonlar var nerdeyse bir tofaş şahin parası J akıl almaz şekilde teknoloji gelişiyor. Çağa ayak uydurmak lazım. Herkes laptopunu yanında taşıyamaz 7-24 cebinden telefon çıkartır gibi bilgisayar kasasını da taşıyamaz. Dolayısı ile insanların her internete ihtiyacı olduğunda imdadına cep telefonları gelir, e telefonlarda mobil var wfi olmasa bile kendi internetlerinden anında istediği bilgi ve dokümana ulaşabilirler. Nerdeyse bir laptop kadar hızlı bir şekilde işleyiş sağlayan telefonlar var. Bu yüzden özellikle sektörsel reklamlarda, yemek, gıda, kozmetik gibi internette en çok aranan giyim, beyaz eşya gibi siteler en çok trend siteler arasında yer almakta e bunlarda mobil uyumlu olmazsa nasıl olacak? Tabi ki mobil uyumlu olması lazım neden mi? Siteye girdiniz kocaman resim çıktı resmi indirene kadar telefon 4 dkgeçer.. Mecburen mobil uyumlu olması gerekiyor zaten mobil uygulamalarda bu yüzden geliştiriliyor ve gerçekten maddi olarak özel bir uygulama yapıp google ‘ ye eklemek çok maliyetli bu yüzden mobil uyumlu tasarımlar daha ekonomik.

Mobil uyumlu Kurumsal Web Tasarımı Fiyatları

 

Mobil uyumlu kurumsal web siteleri paketlerimiz arasında mevcuttur. Responsive olarak tüm sitelerimiz aktif ve kullanımdadır. Google’yi güncel olarak takipteyiz. En güncel sistemleri ve yazılımları kullanmaktayız. Bugün sizde bizi tercih edin mutlu olan müşterilerimiz arasında yer alın.

23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr