Mobil Uyumlu Web Tasarım

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Mobil Uyumlu Web Tasarım
Mobil Uyumlu Web Tasarım 2018 google kurallarına göre artık şart oldu. 2018 yılında google güncellemelerine göre seo uyumlu siteler, mobil uyumlu siteler ve sayfa testleri çok önemli. Google'de ön planda olmak için mobil uyumlu responsive siteler kullanılması zorunlu hale gelmiştir.

Mobil uyumlu web sitesi tasarımında Nanomedya Reklam ve Tanıtım Hizmetleri olarak faaliyet göstermekteyiz. Tüm yazılımlarımız Google Mobil Uyumlu Responsive tasarımlardır. Otomatik olarak eklediğiniz fotoğraflar mobil cep telefonlarının boyutlarına göre otomatik boyutlandırır ve hedef kitlenizin paylaştığınız yazı ve makaleleri rahat bir şekilde okumasını sağlar.

Mobil uyumlu web sitesi faydaları nelerdir?

 

Mobil uyumlu web sitesinin faydaları öncelikle hız olarak masaüstü ve laptop bilgisayarlar i5, i7 gibi yüksek donanımlara sahip olduğundan 3-4 saniye gibi bir süre zarfında ilgili site yüklenir. Fakat mobil cihazlar 1.2 ghz 4 çekirdek ama daha düşük özelliklerde grafik kartları ve ram olduğundan donanımsal olarak masaüstü ve laptop bilgisayarlar ile kıyaslanamaz dolayısı ile mobil cihazların donanımlarına göre ayrı bir tasarım yapılması gerekmektedir. Hem hız, hem hedef kitlenin daha rahat bir gezinti sağlaması için mobil uyumlu web siteleri google’nin gözünde daha popülerdir. 2018 yılı Google için Mobil bir dönemi başlatmıştır.

Mobil Uyumlu Siteler Neden Bu Kadar Önemli?

 

Mobil uyumlu siteler google gözünde 2018 yılında en popüler siteler olacaktır. Nedeni ise artık çağımızda her bireyin 15 yaşında genç bir çocuğun bile elinde telefon, Sosyal medya hesaplarını takip eden, google ve youtube gibi hesaplarda vakit geçiren bireyler olduğundan google reklam sektöründe her yaş kitlesine özel reklamlar yapmayı hedefliyor.

Mobil uyumlu siteler Mobil uyumsuz sitelere göre sıralama nasıl?

 

Öncelikle mobil uyumlu siteler google gözünde daha popüler olduğundan, daha ön sıralarda çıkacaktır. Mobil uyumsuz siteler ise siteniz mobil uyumlu değil! Hatası vermekte ve google popülerliğini yitirmektedir. Mobil uyumlu sitelerde pagespeed testleri de geçebilirse daha ön planda gözükecektir.

Mobil uyumlu web sitesi nasıl yapılır?

 

Mobil uyumlu web siteleri kodlaması yapılırken mobil tasarımlara uygun şekilde dizayn edilir. Nanomedya Reklam ve İnternet Hizmetleri olarak Mobil uyumlu olan altyapımız ile siz değerli müşterilerimize çok uygun fiyatlarla kampanyalar yapıyoruz. Ayrıca seo hizmetlerimizden ‘de yararlanma fırsatı sunuyoruz.

23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr