Ostim Ankara Web Tasarımı

Ostim Ankara Web Tasarımı

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Ostim Ankara Web Tasarımı
Ostim Ankara bölgesinde web sitesi yaptırmak isteyen işletmelere 499 TL 'den başlayan fiyatlar ile profesyonel hizmet

Ostim Ankara Web Tasarımı

 

   Ostim Ankara'da şu anda web sitesi olmayan o kadar çok işletme var ki çoğunun herhangi bir maili yok olanlarında com yada com.tr uzantılı olmayan standart hotmail yad gmail tarzı mail kullanan hatta web sitesi bazı firmaların tr.gg gibi ücretsiz ve kalitesi düşük sağ solda reklamlar aşırı rahatsız edici reklam türevleri olan siteler ile karşılaşmak hiç süpriz değil. Eğer işinizde gerçekten kaliteli bir hizmet vermek , Kaliteli Müşterilere sahip olmak istiyorsanız mutlaka Nano Medya ile tanışmalısınız. Profesyonel web sitesi tasarımlarımız ile küçük işletmelere özel 499 TL ' den başlayan fiyatlar ile bütcenize göre kaliteli hizmet veriyoruz. Üstelik yazılımımız tamamen sizlere özel bir tasarım ile geliyor bütcenize göre tasarım ve içerikler değişiyor. Bir web sitesinin olmazsa olmazları Blog ve Fotoğraf galerileridir. Google 'nin yani Türkiyenin en büyük arama motorlarından olan googlenin en çok sevdiği Seo dostu makaleler , özgün içerikler ve fotoğraf galerisi , bloglar google'de yükselmenizi sağlayacak en önemli destekçilerinizden olacaktır. Google arama motorlarında yükselmek uzun vadede zaman isteyen ilgi isteyen bir iştir. Google Adwords reklamları ile ufak işletmeleriniz aylık belli bir bütçe ile yüksek gelir elde edebilirsiniz. Peki nasıl olacak bu iş? gelin açıklayalım.

 

UFAK BİR İŞLETMEYİM GOOGLE 'DE 1NCİ SIRAYA NASIL ÇIKABİLİRİM?

   Evet ufak bir işletme olabilirsiniz hiç önemli değil önemli olan güzel bir web sitesi tasarımı yaptırıp bizi tercih etmeniz bizleri tercih ettiğinizde size düşen sadece koltuğunuza yaslanıp iş gelmesini beklemek bizim vereceğimiz talimatlar doğrultusunda sizlerden ek bir ücret karşılığında aylık ve yıllık olarak Seo çalışmaları, Google Adwords reklam bütçesi, Sosyal Medya Yönetimi gibi seçenekler ile web sitenizi ve işletmelerinizi güçlendiriyor ve duyulabilirliğini reklamlar ile arttırıyoruz. Örneğin Oto Kaporta Boya işleri ile uğraşan yeni yada köklü firmalardansınız insanların ilk bakışta ostim şaşmaz bölgelerinde google'de aranan kelimeler arasında en çok aranan kelimeler olduğunu biliyormusunuz? örneğin ankara ostim kaporta boya servisi kelimesinde 1nci çıkmak istiyorsunuz ilk bakışta imkansız diyebilirsiniz fakat Nano medya ile imkansız diye birşey yoktur. Sadece bu işlere ayıracak bir bütçeniz olmalı daha yeni bir web sitesi bile olsa google adwords sayesinde 1nci sayfa ve ilk 3 sıraya girmek gerçekten çok kolaydır. Sadece bütçenizi ayırıp arkanıza yaslanmanız yeterli profesyonel ekibimiz firmanızın içeriğne göre kaliteli anahtar kelimeleri yakalayarak istediğiniz kelimelerde sizleri yükseltecek ve müşteri kapasitenizi yükseltmek için elinden geleni yapacaktır. Ortalama 1-2 ay içerisinde google 'den geri dönüşler aldıkça bizi tercih etmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

Yoksa Halen bir web siteniz yokmu? Hemen Bizleri arayın sizlere en yakın olan teknik arkadaşımız sizinle iletişime geçiş sağlayıp sektörünüzde öncü firmalar arasında yer almanız için sizlere yardımcı olsun.

 

SOSYAL MEDYA 'DA NASIL ÖN PLANDA OLABİLİRİM?

 
   Sosyal medya hesabınız mevcut mu? eğer sosyal medya hesabınız var ise bunu ne kadar iyi yönetiyorsunuz? sosyal medyanın olmazsa olmazları arasında Facebook , Twitter, Instagram en çok kullanılan sosyal medya araçları arasındadır. Bunların haricinde Google Plus, Tumblr, Pinterest tarzı sosyal medyanıza güç katacak diğer blog hizmetlerini kullanmak'da sizlere fayda sağlayacaktır. Sosyal medya kontrolü ele aldığnızda düzenli olarak günde 2-3 içerik girildiğinde google'de arama kaliteniz ve web sitenizin TrustRank' ı artacak ve web sitenizin popülerliği daha fazla olacaktır. İnsanların çoğu artık sosyal medyada tüm android telefonlar , tabletler, bilgisayarlar'da sosyal medya kullanmayan  birey sayısı neredeyse yok denecek kadar azdır. Bu yüzden sosyal medya günlük hayatımızda en çok karşılaştığımız bir sistem olduğuna göre burayı elinde tutan bir işletme her zaman daha başarılı satışlar yapar ve daha iyi hizmet sağlar. Sosyal Medyanızı Nano medya olarak bizler yönetiyoruz. Tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak.
23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr