Siteler Web Tasarım

Siteler Web Tasarım

25 Ocak 2018


Siteler Web Tasarım Ajanları arıyorsanız Ankara'da Çankaya Mustafa Kemal Mahallesinde hizmet sağlamaktayız. Tüm Türkiye genelinde web tasarım uygulamaları , sosyal medya yönetimi , SEO stratejileri konusunda alanında uzman ekip kadrosu ile çalışmaktayız. Nanomedya olarak önceliğimiz firmanızı google arama motorlarında üst sıralara çıkartmak , Sosyal Medya Yönetimi ile sitenizi güçlendirmek,  Kurumsal kimlik yaratacak kaliteli hazır wordpress, joomla tarzı sitelerden farklı olarak tamamen özel bir konsept tasarım ile sizlere fayda sağlamak isteriz.

Siteler Web Tasarım Hizmeti

Wordpress hazır uygulamaları sürekli güncelleme isteyen yazılımlardır. Hergün ilgilenmeniz gerekir ve bir üst versiyon güncellemesi geldiğinde zorunlu olarak güncellemeniz gerekir. Hacklenme riski diğer yazılımlara göre daha fazladır. Sebebi açık kaynak kodlu olması ve birden fazla kişinin editlemesidir. Ayrıca dışarıda plugin kullanıldığında başkasının yazdığı bir plugin ne kadar güvenli olabileceğini bilemezsiniz. Sürekli 3ncü parti yazılımlar ve eklentiler kullanmak zorunda kalabilirsiniz.

Blog türü siteler için wordpres yapısı uygundur. Sağlam seo alt yapısı ve  eklentileri sayesinde sağlam trafik alabilirsiniz. Fakat kurumsal bir kimlik Siteler web tasarım istiyorsanız sizlere tavsiyem Codeigniter dili ile yazılmış özel bir yazılım kullanmanızdır. Tamamen size özel panel ve wordpress gibi kasmayan cpu tüketmeyen daha stabil yazılımlar kullanmak maliyetinizi azaltacaktır. 

Siteler Web Tasarım

Siteler Web Tasarımı yapan firmaların çoğu hazır uygulama wordpres kullanmakta, Dolayısı ile hızlıca derme çatma olarak standart milyonlarca kişinin kullandığı hazır tasarımlar birbirinin kopyası olan tasarımlardır. Google kopya içerik, kopya tasarım sevmez google için özgünlük önemlidir. Ayrıca Kurumsal Kimlik için kaliteli bir tasarım ve sizin firmanızı temsil edecek güzel bir tasarım olması firmanızın kurumsallığı açısından önemli bir durum arz etmektedir.

Wordpress Mi Yoksa Özel Tasarım Mı

Wordpress, joomla tarzı hazır uygulama web sitelerinde istediğiniz gibi tasarlama,  görünüm ve kodlama ek özellikler ve istediğiniz şahsi özellikleri değiştirme şansınız çok düşüktür, Kurumsal sitelere gitmez genelde blog, yazı paylaşımlarına, not alma, hayat hikayesi ,yemek tarifleri tarzı siteler için altyapısı hazırlanmış uygulamalardır Kurumsal kimlik taşıyan siteler wordpress kullandıklarında kurumsal kimlik 'den uzaklaşmaktadır. 

Nanomedya Özel Tasarımı Beğeni Topluyor

Nanomedya özel tasarımını tercih eden kurumsal kimliği ön planda olan müşterilerimiz web sitelerimizi ve tasarımlarımızı hizmetlerimizi çok beğeniyorlar. Referanslarımız bölümünden referanslarımızı inceleyerek ne kadar kaliteli siteler yaptığımızı inceleyebilirsiniz. Peki ya wordpress'de bu kadar kaliteli bir tasarıma sahip olabilir misiniz? tabiki hayır wordpress altyapısı genel olarak sunucu bazlı düşünüldüğünde yüksek cpu ve bellek tüketen bir uygulamadır bunun sebepleri arasında kullanılan eklentiler ve tabloların çok fazla field içermesinden kaynaklanmaktadır.

Örneğin wordpress uygulamalı bir web sitesi online sayısı 100 olduğunda normal bir hosting paketi aldığınızı düşünün hosting aldığınız firma hiç ummadığınız bir anda sitenizi kapatabilir ve sizi madur edebilir gerekçe olarak çok fazla cpu tükettiğinizi söyleyebilir bunun sebeplerinden birisi açık kaynak kodlu bir yazılım olmasıdır yani hackerler'in kodlarını inceleyebildiği açıklarını tesbite edebildiği bir uygulamadır. Bu yüzden bu tür hazır uygulamaları tavsiye etmiyoruz.

Nanomedya kişiye özel tasarımı ile şıklığı , sadeliği , mobil uyumlu olması ve seo altyapısı ile beğeni topluyor. Sizde Siteler Ankara bölgesinde web tasarımı yaptırmak istiyorsanız ve kurumsal bir kimliğe sahip olmak istiyor yaptığınız işten memnun kalmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Sizleride Nanomedya Ailesi arasında görmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımıza