Sosyal Medya Yönetim Firmaları

Sosyal Medya Yönetim Firmaları

18 Haziran 2017


Sosyal Medya Yönetim Firmaları

Sosyal Medya Yönetim Firmaları arasında Nanomedya Reklamcılık Hizmetleri İşletmenizin Facebook, Instagram, Twitter hesaplarını yönetiyoruz.  

Facebook hesaplarınız'da sosyal medya hesaplarınız açılır , kurulur , logo boyutları ajansımıza özel boyutlarda yaptırılır ve ilgili bölümlere yerleştirildikten sonra içerik girilir #hastag 'da eklenerek ilgili konunuzda popüler olabilmeniz için gerekli beğeni ve takipçi sayısına erişebilmeniz için en uygun projeleri sizlere sunmaktadır. İşletmenizin Sosyal Medya'sının güçlü olması demek takipçi sayısının fazla olması demek o işletmenin ne kadar kaliteli olduğunu ve müşteri portiföyüne sosyalmedya hesabından anında binlerce kişiye ulaştırabileceği bir platform yapmaktayız. Örneğin ürünlerinizi facebook'da sergilediğinzide #hastag kullanılarak daha belirgin ve yaygın olarak özellikle arama sonuçlarında daha önde çıkmanızı sağlarız.

Instagram hesaplarınız için ise yine yukarıda bahsettiğimiz gibi hesaplarınız açılır, sosyal medya görselleriniz hazırlanır ve ölçü boyutlara uygun bi şekilde düzenli paylaşımlar, makaleler yazılarak ( anlaşmalarımıza bağlı olarak ) zamanla organi trafiğiniz artacak ve yeni abone takipçiler kazanacaksınız belki bir gün sizinde firmanız bir fenomen olabilir?

Twitter ise insanların Instagram'dan sonra en çok kullandığı 3ncü bir iletişim modelidir. Twitter özellikle Instagram'ın genç kesime hitap etmesi ile Twitter ona nazaran daha olgun ve kurumsal kimlik olarak daha çok tercih edilen bir sosyal medya aracıdır. Twitter 'de olanların ortalama yaş aralığı genelde 25-60 aralığında olup daha elit bir kesime hitap etmektedir.

 

Kısacası Sosyal Medya hesaplarında yapılan her paylaşım sizlere birkaç ziyaretçi kazandıracaktır. Doğru anahtar kelime ve doğru yazılar ile googlel'de ön planda olmak bir rüya olmasa gerekir. Nanomedya Reklam Hizmetleri olarak 2011 den beri gelen aktif bilgi birikimi ve tecrübesi ile bu sektörde yerini sağlamlaştırmış bir firmayız. Sosyal medya hesaplarınızdaki paylaşımlar çeşitli gruplarda paylaşılara daha çok beğeni ve takipçi kazanma şansını elde etmiş oluyorsunuz