Web Site ve Sosyal Medya Yönetimi

Web Site ve Sosyal Medya Yönetimi

1 Nisan 2018


 Web Site ve Sosyal Medya Yönetimi İçin Gereken Kadro

Bir Web siteniz var fakat yönetmeyi bilmiyorsunuz yahut ilgili müşteri kitlesine erişemiyorsunuz , Eğer bilgisayar'dan anlamıyor ve sosyal medyadan anlamıyorsanız işi bilen, paylaşımları ile dikkat çeken bir firma ile çalışmak zorundasınız demektir. İşte bu konuda Nanomedya olarak sizlere çözümler sunabiliyoruz.

Mükemmel bir ekip kadrosu ile uyumlu bir şekilde kordineli olarak çalışmaktayız. Seo departmanımızda Ali Bey Tasarım Departmanımızda Zeki bey sosyal medya ve SEO konularında ihtiyaçlarınız doğrultusunda firmanızı yada ürünlerinizin bilinebilirliğini arttırabilmeniz adına sizlere çözüm sunacaktır.

Instagram, Facebook, Twitter tarzı sosyal medya sitelerinde bol bol reklam ve paylaşımlar yaparak bu sektörde bizde varız demeniz için bizler buradayız. Paylaşım yapmazsanız sürekli sosyal medyada haftada en az 3 görsel paylaşarak ben buradayım diyebilirsiniz. Tasarımdan anlamanıza gerek yok işi profesyonel ekibimize bırakın bizler sizin adınıza sosyal medyalarınızı yönetelim. Firmanızın ürünlerini SEO uyumlu hale getirerek gelin birlikte sorunlarınızı aşalım.