Web Site ve Sosyal Medya Yönetimi

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Web Site ve Sosyal Medya Yönetimi

 Web Site ve Sosyal Medya Yönetimi İçin Gereken Kadro

Bir Web siteniz var fakat yönetmeyi bilmiyorsunuz yahut ilgili müşteri kitlesine erişemiyorsunuz , Eğer bilgisayar'dan anlamıyor ve sosyal medyadan anlamıyorsanız işi bilen, paylaşımları ile dikkat çeken bir firma ile çalışmak zorundasınız demektir. İşte bu konuda Nanomedya olarak sizlere çözümler sunabiliyoruz.

Mükemmel bir ekip kadrosu ile uyumlu bir şekilde kordineli olarak çalışmaktayız. Seo departmanımızda Ali Bey Tasarım Departmanımızda Zeki bey sosyal medya ve SEO konularında ihtiyaçlarınız doğrultusunda firmanızı yada ürünlerinizin bilinebilirliğini arttırabilmeniz adına sizlere çözüm sunacaktır.

Instagram, Facebook, Twitter tarzı sosyal medya sitelerinde bol bol reklam ve paylaşımlar yaparak bu sektörde bizde varız demeniz için bizler buradayız. Paylaşım yapmazsanız sürekli sosyal medyada haftada en az 3 görsel paylaşarak ben buradayım diyebilirsiniz. Tasarımdan anlamanıza gerek yok işi profesyonel ekibimize bırakın bizler sizin adınıza sosyal medyalarınızı yönetelim. Firmanızın ürünlerini SEO uyumlu hale getirerek gelin birlikte sorunlarınızı aşalım.

Bugün Nanomedya'yı arayarak bir randevu alın. Referanslarımızı ve mutlu müşteri kitlemizi sorun ve sonuçlara baktığınızda memnuniyetinizi ve yüzünüzdeki o tatlı tebessümü göreceğimize eminiz. Bizimle çalışmak için mutlaka iletişim numaralarımızdan bizlere günün 7-24 her saatinde ulaşabilir, fikir alabilirsiniz.

23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr