Web Tasarım Ankara Şirketleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Web Tasarım Ankara Şirketleri
Ankara Web Tasarım Firması Nanomedya olarak web sitelerinizi profesyonel olarak tasarlıyoruz. Kişiye özel tasarımlarımız ile göz kamaştırıyor ve web sitenizi başarıya doğru sürüklüyoruz.

WEB TASARIMI

  Web tasarım konusu gerçeten çok ince dokulması gerken bir iştir. Görünüşte size çok basti 1-2 günlük bir iş gibi gözüksede gerçekten arkasında o kadar çok zorluklar var ki ; Örneğin sitenin tasarlanma aşaması seçim aşaması ve renk ayarlamalarından sonra sitenizi nasıl daha çekici ve güzel yapabiliriz kurgusu bizlerin en çok zorlandığı kısımdır. Seçim aşamasını yaptıktan sonra web tasarım giydirme aşamasına geliriz özenle yazılmış diğer hazır wordpress, joomla tarzı uygulamalardan tamamen bağımsız ve tamamen özel bir tasarım olan nanomedya web yazılımı programımız 'da tamamen özel modülleri ile sizlerin ihtiyacı olan firmanızı en iyi şekilde tanıtımını yapabileceğiniz slider , blog, ürün tanıtımı , haberler , duyurular gibi modüller ile desteklediğimiz profesyonel yazılımımız ile web tasarım harikaları yaratıyoruz. Bunun en belirgin özelliği ise referanslarımızdır.

  Ankara web tasarım konusunda sizlere yardımı olabileceğimizi unutmayın. Konusunda uzman ekipler ile çalışıyoruz sitenizdeki en ufak sorunlarda bile sizlere anında destek sağlıyoruz. Nanomedya web tasarım programı ile foto galeri,  blog, firma tanıımı, slider yönetimi ,referanslar bölümü, makale ekleyebileceğiniz blog 'lar gibi özellikleri içeriğinde barındırır. Bir web sitesi için en önemli fakör blog'dur. Google arama motorlarında yükselmek istiyorsanız blog bölümünü zengin tutmanız gerekmektedir. Ürünlerinizi seo uyumlu hale getirmek için seo uyumlu makaleler yazmalısınız . Eğer bunu yazacak bir ekibiniz yok ise nanomedya olarak sizlere bu konudada yardımcı oluyor ve web sitenizi çok uygun fiyatlar ile doldurma ve donatma işlerini yapıyoruz. Tasarım ekibimiz sitenizi tasarladıktan sonra içerikler ile doldurup web sitenizin bulunabilirliğini arttırmak için arama motorlarına kayıt ediyoruz, çeşitli forum sitelerinde yeni başlayanlar bölümünde web sitenizin tanıtımlarını yapıor ve backlink kazanmanızı sağlıyoruz. Backlink ise google'nin görmüş olduğu referanslar yani bu web sitesi yenidir ve bu web sitesini güçlendirmek istiyoruz gibi algılatıp sizin popülerliğinizi yükseltmek nanomedya olarak her ne kadar zor bir iş olsada imkansız değidlir. Bunun en güzel örneği 1 senelik bir SEO çalışması neticesinde ankara web tasarım kelimesinde zirve ye oturmamızdır.

 

23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr
Ankara Google Partner