Web tasarım yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz?

Web tasarım yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz?

21 Haziran 2018


Web Tasarım yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz?

 

Web Tasarım yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus domain seçimidir. Google üzerinden arama motorlarında üst sıralarda çıkabilmek için anahtar kelime odaklı domainler kullanmak SEO açısından önemli bir unsurdur. Her kes birgün SEO çalışması yaptırmak zorunda kalacak, web sitesinin geleceği ve firmasının geleceği için mutlaka Seo Ajansı ile anlaşıp bir an önce çalışmalara başlamalı rakipleriniz karşısında savunma mekanizması kurdurmalı ve bir an önce google'de liderliği garantilemelisiniz. SEO çalışmalarında ilk 10 arasına girebiliyorsanız kendinizi başarılı olarak tanımlayabilirsiniz. 

 

Web tasarım yaptırırken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise hosting seçimidir. Hosting ne kadar hızlı ve ne kadar kaliteli ise site hızıda  o kadar iyi olur. Dolayısı ile hızlı açılan siteler google 'nin en çok sevdiği şeylerden birisidir.

Web Sitesi Yaptırırken Yapılan Hatalar Nelerdir?

 

Web sitesi yaptırırken en önemli hatalardan birisi responsive olmayan yani google yeni algoritmalarına göre mobil uyumlu olmayan web siteleri yaptırmaktır. SEO uyumlu Mobil Web Tasarım yaptırmalısınız. Sonradan geçiş yapmanız sizi zora sokabilir ve beklediğinizden daha masraflı olabilir.

Bir diğer hata ise web tasarım yaptırırken ve Ajans seçimi yaparken mutlaka sözleşmeli olarak anlaşmanın yoluna bakın. 2 gün sonra yollarınız ayrıldığında sitenizi geri alabilmek için önemli gerekli olan bilgileri kendi üzerinize olması gerekir. Allah korusun sitenizi yapan kişinin ortadan kaybolması durumunda resmiyette eğer sizin yerine karşı tarafın bilgileri kayıtlı ise ve elinizde bir sözleşme yok sa o siteyi geri almanız neredeyse imkansızdır. Bu yüzden bu tür şeylere çok önem vermelisiniz. 

Web Tasarımındaki en önemli püf noktalar nelerdir?

 

Web tasarımındaki püf noktalar yazılan makalelerdir.Yazdığınız makaleler siteniz ile ilgili ne kadar uyumlu olursa o kadar çok google sever ve sizi daha çabuk indeksler özellikle internette olmayan bilgi ve döküman paylaşımı yaptığınızda belki inanamayacaksınız fakat liderliği kapmanız bile olasılık. O yüzden kaliteli içerik yazmak için iyi bir ajans ile çalışmalısınız işte tam bu noktada Nanomedya Reklam Ajansı olarak sizlerin yanındayız. Makale içerik yazarlığı, Seo Çalışması, Arama Motoru Optimizasyonu, Web Tasarım işlerinizde öncü olarak hizmetinizdeyiz. İletişim numaralarımızdan bizlerle iletişime geçerek en kısa sürede web tasarım ajansımız ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz. Bizlere danışmadan karar vermemenizi rica ediyoruz.