Web Tasarımı Ankara

Web Tasarımı Ankara

22 Haziran 2017


 Web Tasarımı Ankara

 

Web Tasarımı Ankara 'da %100 Seo Uyumlu , Responsive, duyarlı / uyumlu web tasarım, yani mobil cihazlarda iyi bir deneyim sunan web siteleridir. 2010 yılında ortaya çıktı ve son bir kaç yıldır dünyada ve ülkemizde popüler oldu.Genellikle desktop, tablet ve mobil versiyon olarak 3 kademeli şekilde tasarlanır.  Cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile Responsive uyumlu web sitesi oluşur. Mobil cihazlardan girildiğinde ziyaretçiler siteyi görüntülemekte ve gezmekte güçlük yaşarlar. Eğer girdikleri site responsive yada mobil site değilse,  Site menülerini gezmekte oldukça zordur ve menüler mobil uyumlu olmadığı için genellikle gitmek istedikleri linki bulamayabilirler.Okumak istedikleri alanı ancak zoom yaparak, kısıtlı bir alanı görüntüleyebilirler ve kulanım zorluğu çekerler.

Bir sayfanın arama motorlarında hem kendi alan adı hem de m.alanadi.com gibi farklı subdomain altında bir mobil versiyonunun olmasındansa tek url ile sayfanın responsive yapılması daha uygun buluyor. Arama motorlarında responsive siteleri ciddi şekilde destekliyor. Çünkü mobilden yapılan aramalarda genellikle arama motorları sayfanın mobil uyumluluğuna dikkat etmeksizin sonuçları sıralıyor.

 

Seo Uyumlu %100 Responsive Mobil Uyumlu Web Tasarım

 

Seo uyumlu responsive uyumlu webtasarım hizmetleri nanomedya webtasarım hizmetleri olarak sizlere hizmet sağlamaktayız. Profesyonel web sitesi yazılım altyapısı ile hazır bir program olmadan tamamen kendi omurgası ve özel tasarımları ile nanomedya ankara web tasarım hizmetleri olarak işletmelerinize profesyonel web tasarım hizmetleri sağlamaktayız.

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

 #webtasarımıankara #ankarwebtasarım #ankaratasarım #webtasarim #ankara