Web Tasarımı ve Geliştirme

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Web Tasarımı ve Geliştirme
Web tasarım geliştirme, mobil web tasarım geliştirme önemlidir. Web sitelerinizde hem mobil tasarım hem de masaüstü pc lerde ve laptoplarda erişebileceğiniz tasarımlar çok önem arz etmektedir. Google Mobil deneyime 2018 yılında daha çok önem vermeye başlamıştır.

 İşinizin büyümesini kolaylaştırmak için etkili bir web tasarımı ve geliştirme hizmetleri dizisi kurduk. Bu, kullanılabilirliği ve duyarlı tasarımı, kişiliği işinize en iyi hale getiren yaratıcı markalaşma çözümleri ve üretime yardımcı olmak için ihtiyaç duyduğunuz fikirler için özel programlama üzerine odaklanan web siteleri ve e-ticaret çözümlerini içerir.

MOBIL WEB GELIŞTIRME

 
Kullanıcı deneyimi, kullanıcıların ve arama motorlarının birincil bir endişesidir. Mobil kullanıcı deneyimi bunun büyük bir bölümüdür. Artık mobil çağa geçmiyoruz; biz içerideyiz. Bu nedenle, her web sitesini duyarlı olmaya, çarpıcı ve erişilebilir olduğu her platformda üstün kullanılabilirlik övünmeye sahip hale getiriyoruz
 

WEB TASARIMI VE GELIŞTIRME

 
Kullanıcılar web sitenize geldiğinde, birkaç dakika içinde aradıkları bilgileri bulacakları yer olup olmadığına karar verirler veya eylemi tamamlarlar ve tamamlamak için oraya gelirler. Web siteniz kısa düşerse, alt satırınız da aynı olacaktır. Web'deki işletmenizin ana üssü olarak, web sitenizin tasarımı hızlı bir şekilde bir araya getirilip unutturulacak bir şey değildir
 
İçerik pazarlamacısı olmak zor bir iştir ,  işinizden en iyi şekilde faydalanmanıza yardımcı olabilecek çok çeşitli basit ve kolay çevrimiçi araçlar bulunur. 
 

KOLAY KELİME SAYISI

 
Sözcük sayınızın düşündüğünüzden daha önemli. Çevrimiçi maksimum maruz kalma elde etmek için genel kural, etkin bir şekilde sıralaması için en az 300 kelime uzunluğa sahip bloglar veya makaleler yazmaktır. 


İYİ ÖNEMLİ BİR WEB SİTESİ NASIL ÖNEMLİDİR?

 
İlk izlenimi yaratmak için ikinci bir şansın olmaz. Profesyonel tasarımlı bir web sitesi, bugünün dünyasında, müşterileriniz için olumlu ilk izlenim sağlamak için çok önemli. Uzman ekibimiz, işletmeniz için mükemmel bir web sitesi oluşturmanın tahminini yapsın.
 
Sitenizi yalnızca düzgün bir şekilde temsil etmekle kalmayan, aynı zamanda modern tasarım estetiği ve teknikleri (sitenizin herhangi bir cihazda doğru şekilde görüntülenmesini sağlamak için yanıt verme de dahil olmak üzere) kullanan bir web sitesi olmadan potansiyel müşterilerinizi başka yerde çalışmaya davet ediyorsunuz. İyi tasarlanmış bir web sitesi, işletmenizin mümkün olan en iyi şekilde gösterilmesini ve potansiyel müşterilerin tekrar müşterilere dönüşmesine yardımcı olur.

WEB SİTENİZ, İŞLETMENİZİN GELECEĞİNE YÖNELİK BİR YATIRIMDIR


En önemli reklam araçlarınız sadece bir tık uzaktadır. Müşterileriniz hangi siteyi tıklıyor? Yeni müşterileri etkileyecek ve sizi rakiplerinden ayıran bir web sitesine ihtiyacınız var.
 
Sosyal medya uzmanları ve içerik yazarları ekibimiz, web sitenizi aktif olarak tanıtmak için çalışacaktır. Çevrimiçi başarının anahtarı şudur: Yeni web sitenize trafik çekebiliriz.
 
Geliştirme çalışmalarımızın tamamı SEO'ya göre optimize edilmiştir, bu nedenle web siteniz günümüzün arama motoru kurallarına uygundur. Barındırma sunucularımız dünyanın en güvenli veri merkezlerinden birinde bulunur. Web sitesi barındırma işlemi, düzenli yazılım ve güvenlik güncelleştirmeleri, destek, e-posta ve daha fazlasını içerir. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) söz konusu olduğunda "İçerik Kral" dır. Profesyonelce yazılmış web sitesi ve blog içeriği, hem arama motorları hem de işletme itibarını etkilemektedir.
 
Web sitemizin makalesi veya blog yazma hizmeti, 500-600 kelimelik anahtar kelime odaklı yayınlar içindir. SEO içeriği yazarken SEO uyumlu olmasına özen göstermelisiniz.
 
Web sitenizi pazarlamak için 3 anahtar kelimeleri belirleyin. Aylık arama hacmi, rekabet, derecelendirmenin zorluğu seviyesi, aktif web sitesi tanıtımıyla uygulanabilir sıralama ve yenilmek için geri bağlantıları içerir.
 
İş profilinizi Facebook, Twitter, Google+, Linkedin, Pinterest ve diğer pek çok sosyal medya sitesinde ayarlayabiliriz. Kurulum, hesap kaydı, profil resmi ve kapak fotoğrafı tasarımı içerir. Ayrıca, hedeflemek istediğiniz anahtar kelime veya ifade için en iyi 3 çevrimiçi rakibinizi belirlemek için kapsamlı araştırma yapabilirsiniz.
23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr
Ankara Google Partner