AMP SEO ( Mobil SEO ) Nasıl Yapılır?

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
AMP SEO ( Mobil SEO ) Nasıl Yapılır?
Amp SEO nedir? , Amp SEO Nasıl yapılır? Amp SEO Avantajları nelerdir?
 Amp çılgınığı aldı başını gitti. AMP ile web siteleriniz hızlandırılmış mobil sayfalar olarak anılmaktadır. AMP SEO dediğimiz kavram ise url 'lerinizin domainadi.com/amp olarak nitelendirilmesidir. Backlink kazanırken AMP olarak link verdiğimizde mobil sayfamızın daha ön planda olduğunu göreceksiniz.
 
 Amp ile seo yapma taktiği mantıken düşündüğüm de kendimin keşfettiği bir yöntemdir. Nasıl url'lerimizi SEO yapıyoruz. AMP sitelerimizde uzantıları domainadi.com/amp olduğundan SEO yaparken baclink alırken AMP uzantısı üzerine Backlink aldığımızda arama motorları AMP sitemizi daha ön planda çıkartacağını düşünüyorum.
 
Kaliteli DA ve PA sitelerden alacağımız linkler neticesinde AMP SEO başarılı olacağını düşünüyorum. Bu fikrim 05.08.2018 tarihi itibari ile kaynak göstererek web sitenizde yayınlayabilirsiniz.
 
Google sürekli kendini güncelliyor ve bizlerde SEO Uzmanları olarak google'yi çözmeye çalışıyoruz. Bugün itibari ile böyle bir kaynak keşfetmiş bulunmaktayım. Bilgilerimi sizlerle paylaşmak isterim.
 
AMP “Hızlandırılmış Mobil Sayfalar” için duruyor. Bu, AMP HTML Kodu kaldırılarak web'de içeriğin daha hızlı sunulmasını amaçlayan bir Google projesidir.

 

 

23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr
Ankara Google Partner